خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 1442
۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۷:۴۵

گلایه شهروندان از معاونت غذا و داروی زابل/ هیچ ماسک و ژلی به دست مردم نمی‌رسد

گلایه شهروندان از معاونت غذا و داروی زابل/ هیچ ماسک و ژلی به دست مردم نمی‌رسد
نحوه توزیع ژل ضدعفونی‌کننده، ماسک و دیگر اقلام جلوگیری از ابتلا به بیماری کرونا در شهر زابل با مشکلات زیادی روبرو است به‌گونه‌ای که شهروندان به‌شدت از معاونت غذا و دارو گلایه دارند.

اس.بی پرس ـ یلدا آزادی: بیش از سه روز است که جهت گرفتن حواله برای دریافت محلول ضدعفونی و ... به معاونت غذا و دارو شهرستان زابل مراجعه می‌کنم. هر بار اسم می‌نویسند و می‌گویند با شما تماس خواهیم گرفت.

 

امروز هم خبری از تماسشان نشد. دوباره به محل معاونت غذا و داروی زابل مراجعه کردم؛ گفتند بین داروخانه‌ها توزیع‌شده است و آزاد می‌توانید تهیه کنید!

 

با خیالی خوش و امیدی زنده، به یکی از داروخانه‌های شهر مراجعه کردم، خانم نسخه پیش گفت نداریم، ماجرای غذا و دارو را گفتم. گفت: تعداد کمتر از ۱۰۰ تا در اختیارمان گذاشتند و ظرف ده دقیقه هم تمام شد.

 

به یکی دیگر از داروخانه‌های زابل رفتم. آنجا هم خبری از ژل و ماسک و الکل نبود. از پرسنل این داروخانه ماجرا را جویا شدم، می‌گفت خیلی از افراد میآیند و مثلاً با حواله برای کارکنان بانک ۵۰ عدد می‌برند.

 

کورسوی امیدی هم که داشتم از بین رفت. پس مردم معمولی چه؟ آن‌ها مریض نمی‌شوند؟ نباید از جان خودشان محافظت کنند؟ پس چرا کارمند غذا و دارو گفت برید از داروخانه بگیرید. خوب حداقل مردم را در این شرایط خطر ابتلا به کرونا سرگردان کوچه و خیابان نکنید.

 

اینکه در شرایط بحرانی حتی یک ژل ضدعفونی و ماسک گیر نیاید انصاف نیست. تکلیف این مردم مظلوم چه می‌شود؟
 

 

انتهای پیام/#

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha