خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14432
۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۴
نماینده مقام معظم رهبری در سیستان‌وبلوچستان خبر داد:

زمینه‌سازی مشارکت و به‌کارگیری بیشتر اهل سنت در سطوح مختلف

زمینه‌سازی مشارکت و به‌کارگیری بیشتر اهل سنت در سطوح مختلف
نماینده مقام معظم رهبری در سیستان‌وبلوچستان گفت: یکی از سیاست‌های اعلام شده توسط ما مشارکت اهل سنت در مراحل تصمیم سازی، تصمیم‌گیری، اجرا و به‌کارگیری از میان اهل سنت در این مجموعه می‌باشد.

به گزارش اس.بی پرس، آیت‌الله مصطفی محامی در دیدار نیروهای اهل سنت جذب‌شده در دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان‌وبلوچستان افزود: با توجه به اینکه این مجموعه تحت عنوان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و در امور اهل سنت فعالیت می‌کند یکی از سیاست‌های اعلام شده توسط ما مشارکت اهل سنت در مراحل تصمیم سازی، تصمیم‌گیری و اجرا و هم‌چنین به‌کارگیری اهل سنت در این مجموعه می‌باشد.

امام‌جمعه زاهدان افزود: شرایط کنونی را مطلوب ندانسته و معتقدیم باید تعداد بیشتری از اهل سنت را در بخش‌های مختلف مجموعه به‌کارگیری کنیم.

آیت‌الله محامی بیان داشت: با توجه به فضای استان تحقق چنین رویکردی مستلزم گذشت زمان است و حتی در مواردی خواستار معرفی افراد از بدنه اهل سنت جهت به‌کارگیری بودیم که کمتر کسی معرفی شد و یا فرد معرفی شده کارایی لازم را نداشت.

وی ادامه داد: امیدواریم با همین ارتباطات برقرار شده افراد توانمند دیگری از اهل سنت شناسایی و به‌تدریج به‌کارگیری شوند.

وی گفت: کاری که شروع شده یک راه نرفته است و ممکن است با سختی‌هایی همراه باشد اما باید با تعامل تلاش کنید تا کار به‌تدریج به نتیجه برسد.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما