خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14440
۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۵۷
جنابان نماینده:

دست از موازی کاری ها و لجبازی‌ها بردارید

دست از موازی کاری ها و لجبازی‌ها بردارید
یک فعال رسانه‌ای گفت: جنابان نماینده، امروز وقت منم منم ها نیست هرچه دعوا و بحث دارید کنار بگذارید و باهم یکی شوید صدا و خواسته خویش را یکی کنید و در مجلس و هر محفلی که می‌روید فریاد بی‌آبی سر دهید.

به گزارش اس.بی پرس، در این روزهای سخت کم‌آبی و ناامیدی مردم می‌طلبید که کل نمایندگان استان همراه و هم‌صدا گردند و فریاد بی‌آبی منطقه را سر دهند تا شاید بتوانند نظر دولت را بیشتر به این معضل بزرگ جلب نمایند.

اما متأسفانه همچون همه‌ی ادوار گذشته شاهد چندگانگی میان نمایندگان هستیم و آنچه برای برخی از آن‌ها اهمیتی ندارد دغدغه‌ها و مشکلات موکلینشان می‌باشد.

در روزهای اخیر در پی انتشار اخبار رهاسازی آب موجی از شادی و امید مردم سیستان را فراگرفت اما بعد از چند روز مشخص گردید خبرها با واقعیت تفاوت بسیاری دارد.

امروز که مردم دلشان داغدار لب‌های خشک هامون است متأسفانه برخی از افراد دعوای نام و شهرت خویش را دارند یکی می‌گوید من فلان کار را انجام دادم و آن دیگری می‌گوید من ابتدا پیگیر بوده‌ام و دیگر که اکنون لحظات آخر عمر چاه نیمه‌ها و آب ذخیره‌شده آن‌هاست تازه یادش آمده نطق آتشین در مجلس داشته باشد.

مردم عزیز باید بگویم که هیچ‌کدامشان غم ما را ندارند فقط می‌خواهند در انظار و افکار ما بگویند که دارد کاری انجام می‌شود و محبوبیتی که در بین شما ازدست‌داده‌اند از این طریق می‌خواهند ترمیم نمایند.

تعجب می‌کنم از این دوری بین نمایندگان، نمی‌دانم شما هم خاطر مبارکتان است یا نه ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوره قبل سرگزی دادستان هیرمند بود و در ستاد دهمرده به ایراد سخنرانی و اعلام حمایت از وی پرداخت اما حال که همکار شده‌اند نمی‌توانند یکدیگر را تحمل نمایند.

حضرات که زندگی‌هایشان به نحو احسن با تمام امکانات رفاهی، آموزشی و...در پایتخت در حال گذران است و این ما مردم سیستان و بلوچستان هستیم که دغدغه‌ی آب و نان داریم، هر از چند گاهی دادی هم می‌کشند که ابراز وجود کرده باشند.

شاهد ابن ادعای بنده شرایط کنونی منطقه است که روزبه‌روز بر وخامت آن افزون می‌گردد و عزیزان نماینده منتظرند تا اتفاقی بیفتد و آن‌ها به نام خویش ثبت و ضبط نمایند.

جنابان نماینده، امروز وقت منم منم ها نیست هرچه دعوا و بحث دارید کنار بگذارید و باهم یکی شوید صدا و خواسته خویش را یکی کنید و در مجلس و هر محفلی که می‌روید فریاد بی‌آبی سر دهید.

بس است دیگر هرچه تفرقه‌های شما را نظاره‌گر بودیم امروز کارد به استخوان مردم رسیده است و دود آن فقط چشم‌های مردم را می‌سوزاند ولاغیر.

چقدر آن عکس روز شروع به کار مجلس زیبا بود که همه در کنار هم بودید تلاش کنید تا دوباره چنین شود.

و اما در آخر خواهشی از دوستان و رفقای فعال اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، فضای مجازی و... خویش دارم که اوضاع و شرایط منطقه را درک کنید، با انتشار مطالب خویش به‌گونه‌ای باعث ایجاد کدورت و تفرقه بیشتر در بین نمایندگان نشویم، اگر آن‌ها کج می‌روند ما با هدایت‌های خویش مسیر راست را نشان دهیم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاه

فعال رسانه‌ای

سید محمدکاظم حسینی طباطبائی

 

 انتهای پیام/

منبع : gandomkhabar.ir

نظرات شما

capcha