خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14446
۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۵
رئیس پلیس آگاهی استان خبر داد:

قتل 2 شهروند زاهدانی

قتل 2 شهروند زاهدانی
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان از قتل مرد ۴۶ ساله و مادر ۷۴ ساله وی توسط سرنشینان مسلح یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در خیابان جانبازان زاهدان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی افزود: ساعت ۱۲:۱۷ ظهر روز گذشته در پی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اعلام یک مورد تیراندازی منجر به قتل ۲ شهروند در خیابان جانبازان ۱۱ شهر زاهدان  سریعاً کارآگاهان پلیس آگاهی استان در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: با حضور مأموران درصحنه، ۲ مرد ۴۶ و ۳۰ ساله و پیرزنی ۷۴ ساله داخل یک دستگاه پژو ۴۰۵ روئیت و مشخص شد مرد ۴۶ ساله بر اثر اصابت گلوله به سرش در دم به قتل رسیده و ۲ سرنشین دیگر خودرو نیز که یکی مادر مقتول و دیگری خواهرزاده وی بوده بر اثر اصابت گلوله مجروح شده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با حضور عوامل اورژانس هر ۲ فرد مجروح شده به بیمارستان منتقل که متأسفانه با وجود تلاش تیم پزشکی پیرزن مجروح نیز به دلیل جراحت وارده به سر در بیمارستان فوت می‌کند.

وی بیان کرد: در تحقیقات میدانی از شاهدان عینی ماجرا مشخص شد سه نفر سرنشینان مسلح و ناشناس یک دستگاه پژو ۴۰۵ نقره‌ای با سر و صورتی پوشیده با اسلحه کلاش به سمت خودروی مقتولان تیراندازی و از محل متواری شده‌اند.

سرهنگ ملاشاهی خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله پس از وقوع این جنایت تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت آغاز شده که به‌محض حصول نتیجه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha