خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14448
۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۲
در جریان بازدید استاندار از مجتمع‌های آب‌رسانی دلگان مطرح شد؛

تنش آبی «چاه شور» دلگان برطرف می‌شود

تنش آبی «چاه شور» دلگان برطرف می‌شود
«حسین مدرس خیابانی» در ادامه سفرهای شهرستانی و حضور میدانی با هدف بررسی مسائل از نزدیک، به‌ویژه روند اجرای پروژه‌ها و طرح‌های آب‌رسانی به دلگان سفر کرد.

به گزارش اس.بی پرس، در سفر استاندار به شهرستان دلگان، نحوه ارائه خدمات آب و فاضلاب در سطح تعدادی از مجتمع‌های آب‌رسانی روستایی این شهرستان ازجمله مجتمع چاه‌شور، چاه‌الوند و چاه‌کیچی مورد بررسی قرار گرفت.

در این بازدید «علیرضا قاسمی» مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ضمن ارائه گزارش از نحوه‌ی آب‌رسانی به شهر و روستاهای سطح شهرستان از تکمیل مطالعات بازنگری مجتمع آب‌رسانی چاه‌شور خبر داد.

در جریان این بازدید مقرر شد، به‌منظور حل مشکل مجتمع چاه‌شور در کوتاه‌مدت سیستم پمپاژ آب تقویت شود و اجرای خط انتقال آب از چاه جدید برای مجتمع چاه‌الوند در دستور کار قرار گیرد.

همچنین با توجه به اجرای ۲۷ کیلومتر از ۴۲ کیلومتر شبکه توزیع مجتمع چاه‌کیچی مقرر شد، استاندار نسبت به اخذ تخصیص اعتبار برای پرداخت مطالبات پیمانکار و تولیدکنندگان لوله و اتصالات برای ادامه عملیات اجرایی مساعدت نمایند.

طی پیگیری آنی و تلفنی «مدرس‌خیابانی» مقرر شد سازمان مدیریت، تخصیص موردنیاز برای پروژه مجتمع آب‌رسانی چاه‌شور را در سال جاری تأمین کند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha