خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14453
۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۳
معاون استاندار:

ساماندهی گروه‌های جهادی با توجه به اولویت‌های سیستان و بلوچستان ضروری است

ساماندهی گروه‌های جهادی با توجه به اولویت‌های سیستان و بلوچستان ضروری است
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ساماندهی گروه‌های جهادی به سمت مطلوب با توجه به اولویت‌ها ضروری است بنابراین از توان و ظرفیت مجموعه گروه‌های جهادی و نهادهای انقلابی طبق برنامه، سند محوری و شرایط استفاده می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، رحمدل بامری روز پنجشنبه در نشست با گروه‌های جهادی سیستان و بلوچستان ضمن گرامیداشت ایام ولادت حضرت زهرا (س) اظهار داشت: هر خدمتی که بتوانیم پیگیری و برای مردم انجام دهیم عام‌المنفعه است و به اسم شخص، فرد، گروه و نهاد خاصی نیست.

وی با بیان این‌که هر کاری که می‌خواهیم انجام دهیم باید در نظر داشته باشیم که برای این استان، مردم، کشور و افراد ذی‌حق و رفع مشکل است افزود: رسیدگی به پروژه‌های نیمه‌تمام، روستاها، حاشیه شهرها جزو اولویت‌هاست

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به این‌که نشست‌ها با گروه‌های جهادی هر ۲ هفته یکبار برگزار خواهد شد بیان کرد: ما باید به سمت خیران بومی برویم این نکته تاکنون مغفول مانده است.

وی با بیان این‌که ما در سیستان و بلوچستان سرمایه‌دار داریم ولی سرمایه‌گذار نداریم ادامه داد: همه وظیفه داریم از سرمایه‌های خرد و کلان و ظرفیت سرمایه‌داران برای انجام امور جهادی و عمرانی استفاده کنیم.

بامری گفت: امیدواریم خدواند به ما توفیق دهد همه‌ی من و شما به وظایف و تکالیفمان خوب عمل کنیم و آنچه باعث رضایت پروردگار است به برکت خون شهدا فراهم و بتوانیم امسال با حلاوت خدمات صادقانه نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای مردم بیشتر ارزانی کنیم.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما