خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14471
۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۶

وضعیت شلوغ صفوف خبازی‌های ایرانشهر به روال عادی بازگشته است

وضعیت شلوغ صفوف خبازی‌های ایرانشهر به روال عادی بازگشته است
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: وضعیت شلوغ صفوف خبازی‌های این شهرستان هم‌اینک به روال عادی بازگشته است.

به گزارش اس.بی پرس، مجتبی شجاعی اظهار کرد: وضعیت شلوغ صفوف خبازی‌های این شهرستان هم‌اینک به روال عادی بازگشته است.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان افزود: چند روزی صفوف مقابل خبازی‌های ایرانشهر کمی بیشتر بود که این امر موجب گلایه‌مندی شهروندان شدکه با تلاش فرماندار و اعضای کارگروه شهرستان این مشکل هم‌اینک برطرف شده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ایرانشهر در مرکز بلوچستان واقع شده و هرروز شاهد تردد افراد زیادی از شهرستان‌های هم‌جوار به این شهرستان هستیم نشست کارگروه به‌منظور حمایت بیشتر در بخش آرد و نان برگزار شد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: علاوه بر سهمیه‌های توزیع شده، مقدار قابل‌توجهی آرد به‌صورت اضافه پخت به تعدادی از نانوایی‌های واقع در نقاط پرجمعیت شهر که با توجه به نوع دستگاه پخت نان، توان تولید بیشتر را دارند اختصاص داده شد تا در دو شیفت و به میزان بیش‌تر پخت کنند.

وی از مردم خواست در جهت رفاه عمومی و بهره‌وری بهتر از منابع و زمان، نان به مقدار مصرف روزانه تهیه و از خرید انبوه و بیات کردن آن خودداری کنند.

 

 انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما