خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14472
۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۱
مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار خبر داد:

برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال ساحلی کشور به میزبانی چابهار

برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال ساحلی کشور به میزبانی چابهار
مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار از میزبانی این منطقه در برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال ساحلی کشور خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، مهدی آبروِش گفت: مسابقات با حضور ۱۱ تیم از هفتم بهمن‌ماه به مدت یک هفته در «ورزشگاه شهید پیوسته» چابهار دنبال می‌شود.

او در خصوص میزبانی چابهار برای مسابقات لیگ برتر والیبال ساحلی کشور گفت: این مسابقات با حضور تیم‌های والیبال ساحلی بندرعباس، بندر دیر، تهران، رامسر، بابلسر، بافت، نوشهر، یزد و چابهار برگزار می‌شود.

به گفته او این مسابقات از سری مسابقات لیگ برتر هفته سوم و چهارم به میزبانی منطقه آزاد چابهار هستند که قرعه‌کشی انجام و از روز گذشته مسابقات آغاز شده است.

گفتنی است که در روز نخست این مسابقات در بازی اول تیم‌های موج‌سواران ساحل نوشهر و هورسان رامسر و در بازی دوم فولاد هرمزگان و ایران جوان و در بازی سوم فولاد جوان هرمزگان و پیکان بندر دیر به مصاف یکدیگر رفتند.

سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای توانمندسازی مربیان استان سیستان و بلوچستان از ۱۶ بهمن‌ماه جاری نسبت به برگزاری سمینار تخصصی والیبال ساحلی و سالنی به‌صورت عملی و تئوری اقدام می‌کند.

شایان‌ذکر است که چندی قبل نیز تیم کریکت منطقه آزاد چابهار برای بازی‌های دوستانه به کشور پاکستان اعزام شد. ۹۰ درصد بازیکنان تیم کریکت چابهار عضو تیم ملی جمهوری اسلامی هستند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha