خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14478
۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۶

۱۵۰۰ مترمربع از اراضی دولتی در زاهدان رفع تصرف شد

۱۵۰۰ مترمربع از اراضی دولتی در زاهدان رفع تصرف شد
فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: یک هزار و ۵۰۰ مترمربع از اراضی دولتی به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در زاهدان رفع تصرف شد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ‌ غلامرضا سراوانی اظهار داشت: تعدادی از زمین‌خواران اخیراً در یک هزار و ۵۰۰ مترمربع از اراضی دولتی در روستای تصرفی موسوم به نعمت‌آباد زاهدان اقدام به دیوارکشی کرده بودند که یگان حفاظت این اداره کل به‌منظور پیشگیری از تصرف اراضی تحت تملک در شهرستان با دستور قضایی اقدام به تخریب دیوارکشی‌های انجام شده و جلوگیری از ادامه ساخت‌وسازهای غیرمجاز کرد.

وی تأکید کرد: تیم‌های گشت و مراقبت یگان حفاظت اراضی سیستان و بلوچستان هم در سطح ادارات شهرستان‌ها و هم در ستاد این اداره‌ کل به‌صورت شبانه‌روزی و مستمر عرصه‌های دولتی را مورد رصد و پایش قرار می‌دهند تا به‌محض مشاهده هرگونه تخلف بر روی اراضی ملی طبق قانون با متخلفان برخورد کنند.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از همراهی و همدلی دستگاه قضا در رفع تصرف اراضی دولتی قدردانی و تصریح کرد: از شهروندان گرامی درخواست داریم با مشاهده هرگونه زمین‌خواری مراتب را با شماره تلفن شبانه‌روزی ۱۶۵۶ یگان حفاظت اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان اطلاع دهند.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha