خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14492
۱۴۰۰/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۶
با حضور ویدئو کنفرانس با رئیس‌جمهور، برگزار شد؛

ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا سیستان و بلوچستان

ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا سیستان و بلوچستان
در ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا سیستان و بلوچستان با حضور ویدئو کنفرانس با رئیس‌جمهور مطرح شد: تکمیل دوره واکسیناسیون و رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی تنها راه مهار موج ششم کروناست.

به گزارش اس.بی پرس، استاندار سیستان و بلوچستان در جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا که به‌صورت ویدئو کنفرانس با رئیس‌جمهور برگزار شد گفت: با شیوع موج ششم بیماری کرونا و تغییر رنگ‌بندی شهرهای استان نیاز است که شهروندان نسبت به تزریق نوبت سوم واکسن اقدام فوری داشته باشند.

مدرس خیابانی گفت: در حال حاضر شش شهرستان استان در وضعیت زرد و دو شهر دیگر در وضعیت نارنجی قرار دارد.

وی همچنین به سرایت بالای ویروس امیکرون اشاره کرد و گفت: همه‌کسانی که نوبت دوم واکسن را دریافت کرده‌اند باید بر اساس مصوبه ستاد استانی مدیریت کرونا، نسبت به تزریق نوبت سوم اقدام کنند.

استاندار همچنین از والدین دانش آموزان خواست چنانچه فرزندان آنان دچار علائمی همچون سرماخوردگی و یا آنفولانزا دارند از حضور در کلاس‌های درس خودداری کنند.

مدرس خیابانی میزان مبتلایان در جنوب استان را افزایشی عنوان کرد و افزود: فرمانداران و مدیرکل آموزش‌وپرورش باید با توجه به رنگ‌بندی شهرها نسبت به مجازی بودن نقاط بحرانی تصمیم‌گیری کنند.

وی مشارکت مردم را در دریافت نوبت سوم واکسن 13 درصد عنوان کرد که با میانگین کشوری فاصله زیادی دارد.

استاندار همچنین از عملکرد صداوسیما در انعکاس اخبار کرونا قدردانی کرد و گفت: امیدواریم که مردم هشدارها و توصیه‌های بهداشتی را برای مهار این ویروس منحوس جدی بگیرند.

 

 انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما