خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14499
۱۴۰۰/۱۱/۱۰ - ۰۸:۵۱
با همت قرارگاه جهادی پایگاه امام علی (ع) نیروی دریایی سپاه چابهار؛

طرح آب‌رسانی پایدار به روستای سعیدآباد کُنارک آغاز شد

طرح آب‌رسانی پایدار به روستای سعیدآباد کُنارک آغاز شد
مسئول قرارگاه جهادی پایگاه امام علی (ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چابهار از آغاز طرح لوله‌کشی و آب‌رسانی پایدار به روستای سعیدآباد کُنارک خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سعید صابری ضمن قدردانی از حمایت‌های فرماندهی پایگاه امام علی (ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران چابهار در خصوص توجه به مشکلات اهالی روستای سعیدآباد کُنارک گفت: عملیات لوله‌گذاری این روستا به طول چهار کیلومتر آغاز شده است.

او گفت: حدود پنج میلیارد ریال برای لوله‌گذاری آب این روستا هزینه شده است. ارائه انشعاب و سایر امورات اداری و فنی را اداره آبفا انجام خواهد داد.

به گفته مسئول قرارگاه جهادی پایگاه امام علی (ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران چابهار با اتمام این طرح ۵۰۰ خانوار از نعمت آب‌لوله‌کشی بهره‌مند خواهند شد.

او یادآور شد: طی بازدیدهای انجام شده و دستور فرمانده پایگاه دریایی امام علی (ع) مبنی بر آب‌رسانی پایدار به روستای سعیدآباد، قرارگاه جهادی این وظیفه را بر خود دانست تا به این محرومیت پایان دهد و هم‌اکنون طرح آب‌رسانی را در دست اجرا دارد.

صابری از همکاری شهرداری و شرکت آب و فاضلاب کُنارک در راستای رفع مشکل آب مردم روستای سعیدآباد قدردانی کرد.

روستای سعیدآباد در فاصله ۶ کیلومتری شهر بندری کُنارک واقع شده است.

گفتنی است در بارندگی‌های اخیر، نیروهای پُرتلاش این قرارگاه جهادی با دستور سرهنگ محمد نوذریفرمانده پایگاه امام علی (ع) نیروی دریایی سپاه چابهار کارِ تخلیه آب از منازل مردم در محله نظرآباد را بر عهده گرفتند و همچنان برای خدمت‌رسانی به آسیب‌دیدگان از بارندگی این شهرستان، فعال هستند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha