خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14503
۱۴۰۰/۱۱/۱۰ - ۰۹:۴۱
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

بیش از ۱۰ هزار ویژه‌برنامه گرامیداشت دهه فجر در سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود

بیش از ۱۰ هزار ویژه‌برنامه گرامیداشت دهه فجر در سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۱۰ هزار برنامه خرد و کلان به مناسبت گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر در سطح استان برگزار می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، عباس صفدری در ستاد بزرگداشت دهه فجر استان اظهار داشت: حدود یک هزار برنامه شاخص و محوری نیز در استان پیش‌بینی شده که در ایام دهه فجر به اجرا در خواهند آمد.

وی خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های دهه مبارک فجر در ۲۷ کمیته این ستاد برنامه‌ریزی‌شده که با رویکرد مردمی در سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های امسال دهه فجر به گونه‌ای بوده که خوشبختانه اقشار مختلف مردم در همه استان از آن‌ها بهره‌مند خواهند شد.

وی با تأکید بر اینکه دهه فجر امسال اهمیت بیشتری نسبت به سال‌های قبل دارد افزود: دشمن تمرکز خود را به کار گرفته که کشور را به ناکارآمدی متهم کند از این‌رو فشارها زیاد است و از سوی دیگر سال اول شروع فعالیت دولت سیزدهم بوده که عبور از این تنگناها اهمیت دارد و حضور حماسی مردم در مراسم‌ها و برنامه‌های امسال پشتیبانی از نظام محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: همه ما باید در راستای بسترسازی برای حضور و مشارکت همه گروه‌ها و قشرهای جامعه در جشن پیروزی انقلاب تلاش کنیم.

صفدری گفت: با توجه به این‌که مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی در سال گذشته تحت‌الشعاع شیوع کرونا قرار داشت، مقرر شد، دهه فجر امسال با شعار محوری «جشن ملی ۱۴۰۰» با شور و نشاط و تنوع بیشتر و حضور منسجم همه اقشار و آحاد مختلف مردم برگزار شود.

وی تأکید کرد: تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت برای نسل جوان و برگزاری برنامه‌های بانشاط و اثرگذار با محوریت مردم و اقشار مختلف در اولویت برنامه‌ریزی ستاد دهه فجر است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: عناوین روزهای دهه مبارک فجر نیز با تأکید بر موضوعات و اقشار مختلف، نام‌گذاری شده تا همه قشرها در این ایام به‌نوعی مورد توجه قرار گیرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha