خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14517
۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۰۸:۵۷

تأکید استاندار بر تشکیل کمیته ضربتی برای پیگیری طرح‌های نیروگاهی سیستان و بلوچستان

تأکید استاندار بر تشکیل کمیته ضربتی برای پیگیری طرح‌های نیروگاهی سیستان و بلوچستان
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تشکیل کمیته ضربتی برای پیگیری طرح‌های نیروگاهی استان ضروری است بنابراین باید تیمی از وزارت نیرو از طرح‌های توسعه نیروگاه‌های برق بازدید و تعیین تکلیف این طرح‌ها را انجام دهد.

به گزارش اس.بی پرس، حسین مدرس خیابانی در نشست بررسی توسعه نیروگاه‌های سیستان و بلوچستان که با حضور مدیران مرتبط استانی برگزار شد ضمن بررسی طرح‌های نیروگاه‌های ساخت بخار، سیکل ترکیبی و نیروگاه‌های تجدیدپذیر استان اظهار داشت: کمیته‌ای ویژه با مدیریت معاون هماهنگی عمرانی استانداری تشکیل و مسائل مربوط به طرح‌های نیروگاهی به‌صورت ویژه پیگیری شود.

وی ادامه داد: ۱۰۰ واحد پنج کیلوواتی خانگی در روستای ملاعلی بخش قرقری شهرستان هیرمند نیز به خانوارهای تحت پوشش نهاد کمیته امداد واگذار می‌شود که بر اساس این طرح ماهانه یک‌میلیون و ۱۰۰ هزار تومان درآمد برای هر خانوار ایجاد خواهد شد این طرح هم‌زمان با ۱۴ اسفند سالروز تأسیس نهاد کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) به بهره‌برداری خواهد رسید.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: این پروژه به‌عنوان پروژه‌ای الگو برای استان تعریف شود تا سایر سرمایه‌گذاران به‌عنوان طرحی موفق در این حوزه وارد شوند و مشابه این طرح در سطح استان در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر تکثیر شود.

استاندار سیستان و بلوچستان تأکید کرد: سازه‌های موردنیاز این پروژه که از محل تولید داخل کشور می‌تواند تأمین شود در کوتاه‌ترین زمان خریداری و منتقل شود و پیشرفت پروژه منوط به ورود تجهیزات از خارج کشور نشود.

وی ادامه داد: مدیران تحول‌گرا باشند و نگاهی توسعه‌ای و روحیه مطالبه‌گری داشته و همواره برای پیشرفت طرح‌ها و از میان برداشتن موانع پیش رو در تلاش و تکاپو باشند.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha