خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14518
۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۳

۶۰ هزار برنامه گرامیداشت دهه فجر در مدارس سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

۶۰ هزار برنامه گرامیداشت دهه فجر در مدارس سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
سرپرست اداره‌کل آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۶۰ هزار عنوان برنامه هم‌زمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر در مدارس این استان برگزار می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، حسنعلی میرعبدی اظهار داشت: برگزاری صبحگاه مشترک ویژه مدارس متوسطه دوم، برپایی نمایشگاه وصیت‌نامه و دست‌نوشته شهدا، اجرای نهضت تبیین در مدارس با هدف شناخت دستاوردهای انقلاب اسلامی و بیانیه گام دوم انقلاب، دیدار با خانواده شهدا و غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی در ایام‌الله دهه فجر در استان است.

وی افزود: همچنین حضور سازمان‌یافته حلقه‌های شجره طیبه بسیج فرهنگیان و تشکل‌های دانش‌آموزی شامل هلال‌احمر، بسیج دانش‌آموزی، سازمان دانش‌آموزی و اتحادیه انجمن اسلامی، همایش‌های شعر انقلاب، انقلاب به روایت دانش آموزان، جوانان و آسیب‌های اجتماعی، جشن یاوران انقلاب، گفتمان انقلاب و بچه‌های حاج قاسم نیز در طول دهه مبارک فجر ویژه دانش آموزان و فرهنگیان در استان اجرا خواهد شد.

سرپرست اداره کل آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این ایام رقابت‌های ورزشی ویژه دانش آموزان با عنوان شهید شاخص کشوری شهید سرلشکر قاسم میرحسینی در تمامی مدارس استان نیز برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه دهه فجر فرصت مناسبی برای بصیرت افزایی و آشنایی دانش آموزان با دستاوردهای نظام انقلاب اسلامی است، گفت: امیدآفرینی در بین نوجوانان و جوانان، بصیرت افزایی، دشمن‌شناسی، وحدت و همبستگی و محور قرار گرفتن وحدت، خودباوری و اعتمادبه‌نفس و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و در نهایت طراوت و شادابی از مهم‌ترین ویژگی برنامه‌های کمیته فرهنگیان و دانش آموزان دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی استان است.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha