خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14532
۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۰

صدور سند مالکیت برای ۳۷۵ هکتار از اراضی دولتی شهر گشت سراوان

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان سراوان از صدور سند مالکیت ۳۷۵ هکتار از اراضی واقع در حریم شهر گشت این شهرستان امسال بنام دولت خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، عبدالعلیم درازهی مستندسازی املاک و اراضی ملی را یکی از راهکارهای حفاظت و صیانت از املاک دولتی عنوان کرد و گفت: در ادامه نهضت مستندسازی اراضی دولتی محدوده و حریم شهرها و پیرو تحویل اراضی دولتی از اداره منابع طبیعی شهرستان با تلاش و پیگیری مستمر این اداره سند مالکیت اراضی ذکر شده بنام دولت صادر شد.

او با بیان اینکه این اداره حساسیت خاصی در خصوص حفظ و حراست از اموال بیت‌المال به خرج می‌دهد، گفت: شفافیت امور ثبتی، پیشگیری از جعل اسناد مالکیت و ارائه خدمات بهینه توأم با سرعت، دقت و کیفیت به شهروندان از مهم‌ترین نتایج صدور این اسناد است.

رئیس اداره راه و شهرسازی سراوان خاطرنشان کرد: این اداره همسو باسیاست‌های اداره کل راه و شهرسازی استان در راستای حراست از اراضی دولتی اقداماتی نظیر شناسایی اراضی، رفع تصرفات، دریافت سند و تبدیل اسناد دفترچه‌ای به تک‌برگ را در اولویت کاری خود قرار داده است.

درازهی در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان گرامی درخواست داریم با مشاهده هرگونه زمین‌خواری مراتب را با شماره تلفن شبانه‌روزی ۱۶۵۶ به یگان حفاظت اراضی این اداره و اداره کل راه و شهرسازی اطلاع دهند.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha