خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14540
۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۷
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خبر داد؛

بهره‌برداری از ۳۱ پروژه راهداری در سیستان و بلوچستان

بهره‌برداری از ۳۱ پروژه راهداری در سیستان و بلوچستان
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان گفت: هم‌زمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۳۱ پروژه راهداری در محدوده فعالیت این اداره کل به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش اس.بی پرس، ایوب کرد افزود: عملیات بهسازی و روکش آسفالت افزون بر ۱۸۰ کیلومتر از راه‌های ارتباطی استان از مهم‌ترین پروژه‌های آماده افتتاح این اداره کل در دهه فجر محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین بازگشایی ۶۸ کیلومتر از محورهای روستایی، خط‌کشی یک هزار و ۹۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان، بازسازی سه دستگاه ماشین‌آلات راهداری و اجرا و نصب نیوجرسی در راه‌های ارتباطی از دیگر پروژه‌های آماده افتتاح این اداره کل در ایام‌الله دهه فجر است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان گفت: همچنین در این ایام احیای رویه آسفالت محورهای مواصلاتی تحت پوشش این اداره کل به روش اسکراپ سیل به طول ۲۸۰ کیلومتر و احداث محورهای روستایی به طول ۹ کیلومتر از دیگر پروژه‌های مهم این اداره کل در دهه فجر است.

کرد گفت: این پروژه‌ها با ۱۶۷ میلیارد و ۴۴۰ میلیون تومان اعتبار استانی و ملی احداث‌شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان افزود: با بهره‌برداری از طرح‌های راهداری این اداره کل برای ۷۷۵ نفر در استان اشتغال‌زایی شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha