خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14566
۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۰۹:۳۷
گلایه ملی پوشان هاکی سیستان و بلوچستان از ادهم کرد:

اداره کل ورزش و جوانان دعوتمان به تیم ملی را به ما اعلام نکرد/ هزینه برگشت از اردو را از مربی تیم ملی قرض کردیم!

اداره کل ورزش و جوانان دعوتمان به تیم ملی را به ما اعلام نکرد/ هزینه برگشت از اردو را از مربی تیم ملی قرض کردیم!
چندی پیش از سوی فدراسیون هاکی دعوت‌نامه‌ای جهت حضور سه تن از بازیکنان هاکی استان برای شرکت در اردوی تیم ملی ارسال شده است که هیئت هاکی استان و اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان نه‌تنها به این بازیکنان این قضیه را اطلاع ندادند بلکه پس از اطلاع این بازیکنان هیچ همکاری‌ جهت حضورشان در اردو انجام نشد.

به گزارش اس.بی پرس، یکی از بازیکنان هاکی استان در تماس با این پایگاه خبری و ارسال ویدیویی ضمن گلایه از وضعیت بد خود و هم‌تیمی‌هایش اذعان داشت: چند روزی بود که فدراسیون هاکی طی نامه‌ای به هیئت هاکی استان اسم بنده و دوستانم را جهت حضور در اردوهای تیم ملی اعلام کرده بود، اما در اقدامی عجیب و برخلاف عرف که در همه‌جا ادارات کل ورزش و هیئت‌ها افتخار می‌کنند که بازیکنی از آن‌ها به اردوی تیم ملی دعوت شود، در اینجا مسئولین مربوطه از اعلام این خبر به ما امتناع می‌کنند و حتی ما را در مصاحبه‌هایشان سیاسی می‌نامند و رفتار درستی با ما ندارند.

وی افزود: در آخرین اقدام نیز نه‌تنها هیچ‌گونه حمایتی در جهت اعزام ما به اردوی تیم ملی صورت نمی‌گیرد بلکه در اقدامی باورنکردنی اطلاعیه صادر می‌کنند که هرکسی علاقه‌مند است جهت ثبت‌نام در اردوهای تیم ملی نام‌نویسی کند!

این بازیکن دعوت‌شده به تیم ملی هاکی در انتها گفت: در حال حاضر هم در سخت‌ترین شرایط با اتوبوس، گرسنه و تشنه از شهر غریب حرکت کرده و در حال برگشت هستیم و حتی کرایه مسیر را از مربی تیم ملی قرض کرده‌ایم، آیا این سرنوشت بازیکنان ملی‌پوش این استان است؟ از نمایندگان و استاندار محترم درخواست داریم فکری به حال ورزش استان و ملی پوشان کنند زیرا دیگر شرایط برایمان سخت گردیده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : tangeeohod.ir

نظرات شما

capcha