خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14573
۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۵

دستگیری عامل قتل جوان سراوانی پس از ۲ سال فرار

دستگیری عامل قتل جوان سراوانی پس از ۲ سال فرار
با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان سراوان عامل قتل جوانی ۲۶ ساله پس از ۲ سال فرار دستگیر شد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری گفت: در اردیبهشت‌ماه سال ۹۸ و در پی قتل مسلحانه جوانی ۲۶ ساله در یکی از محلات منطقه «سیرکان» شهرستان سراوان، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی‌های کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد که ۳ نفر از جوانان آن محل به دلیل اختلافات قبلی با مقتول درگیر و با ضربات متعدد چاقو او را به قتل رسانده و از محل متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با تلاش پلیس طی چند روز ۲ نفر از عاملان این جنایت در نقاط مختلف شهرستان دستگیر شدند، ولی ضارب اصلی از شهرستان به مکانی نامعلوم گریخته بود و تلاش برای دستگیر او ادامه یافت.

سردار طاهری بیان داشت: تیم رسیدگی‌کننده به پرونده که درصدد دستگیری، این قاتل فراری بودند چند روز قبل از تردد مجدد او در سطح شهرستان مطلع و شناسایی محل اختفاء و دستگیری او را دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: سرانجام با تلاش شبانه‌روزی کارآگاهان پلیس آگاهی مخفیگاه قاتل در یکی از روستا‌های بخش «آسپیچ» سراوان شناسایی و متهم صبح روز گذشته طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پس از ۲ سال فرار دستگیر شد.

وی با اشاره به اقرار متهم به این جنایت خاطرنشان کرد: قاتل پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha