خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14574
۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۸

جابجایی بیش از 3 میلیون تن کالا در سیستان و بلوچستان

جابجایی بیش از 3 میلیون تن کالا در سیستان و بلوچستان
معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان گفت: 3 میلیون و 468 هزار و 676 تن کالا با 210 هزار و 966 سفر باری در 10 ماهه سال جاری توسط ناوگان باری در این استان جابجا شده است.

به گزارش اس.بی پرس، تیمور باقری با بیان اینکه 70 شرکت حمل‌ونقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، اظهار کرد: فرآورده‌های نفتی، سیمان و مصالح ساختمانی عمده کالاهای حمل شده در این مدت را در استان تشکیل می‌دهند.

وی به اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و تصریح کرد: حمل کالاها و مایحتاج عمومی مردم اولویت اصلی این اداره کل محسوب می‌شود.

معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی رانندگان سخت‌کوش و فعالان حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: وضعیت حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای کالا در حال حاضر در سیستان و بلوچستان کاملاً عادی و روان است.

باقری در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر 9 هزار و 133 راننده، 6 هزار و 988 دستگاه ناوگان باری با متوسط عمر افزون بر 14 سال و همچنین 3 پایانه عمومی بار، در بخش حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای داخلی کالای سیستان و بلوچستان فعالیت می‌کنند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha