خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14576
۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۱۱:۲۶

پویش «پرچم افتخار_سرود افتخار» دهه فجر در سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود

پویش «پرچم افتخار_سرود افتخار» دهه فجر در سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: پویش «پرچم افتخار_سرود افتخار» طی دهه فجر در سطح استان اجرا می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، حجت‌الاسلام منصور باقربیک ضمن عرض تسلیت به مناسبت وفات آیت‌الله صافی گلپایگانی و تبریک بابت فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: پویش «پرچم افتخار_سرود افتخار» طی دهه فجر در سطح استان اجرا می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان افزود: بر اساس طرح پرچم افتخار در تلاش هستیم تمام محلات شهر‌ها و روستا‌های سیستان و بلوچستان به پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران مزین شود.

وی بیان کرد: در این پویش، مردم می‌توانند با ارسال عدد «یک» به شماره ۳۰۰۰۲۱۲ درخواست نصب پرچم ایران را داشته باشند یا با انتشار تصاویر نصب پرچم در سردر خانه‌ها و مغازه‌ها و اماکن عمومی عکس بگیرند و در فضای مجازی با هشتک #پرچم_افتخار منتشر کنند.

حجت‌الاسلام باقربیک اضافه کرد: در قالب این پویش طرح بزرگ «سرود افتخار» نیز در دستور کار سازمان تبلیغات قرار گرفته و بر اساس آن مقرر شده در محل‌های برگزاری جشن‌ها، راهپیمایی و تمامی برنامه‌های مرتبط با ایام‌الله دهه فجر، گروه‌های سرود حاضر شوند و به اجرای سرود انقلابی بپردازند و با توجه به اعلام آمادگی گروه‌ها به اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، در اکثر شهرستان‌های استان این پویش اجرا خواهد شد. از عموم مردم شیعه و سنی استان دعوت می‌کنیم در این پویش بزرگ مشارکت داشته باشند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha