خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14585
۱۴۰۰/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۵

دبیر جدید قرارگاه فرهنگی سیستان و بلوچستان منصوب شد

دبیر جدید قرارگاه فرهنگی سیستان و بلوچستان منصوب شد
در حکمی از سوی نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌ و بلوچستان، حجت‌الاسلام منصور باقربیک به‌عنوان دبیر جدید قرارگاه فرهنگی استان منصوب شد.

به گزارش اس.بی پرس، طی حکمی از سوی آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام «منصور باقربیک» به‌عنوان دبیر قرارگاه فرهنگی استان سیستان و بلوچستان منصوب شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان در ابتدای این حکم ضمن تشکر از زحمات حجت‌الاسلام خراسانی‌نژاد دبیر سابق قرارگاه فرهنگی استان تأکید داشته: با توجه به فضل علمی، تعهد و دلسوزی، حسن سلوک و اخلاق عملی و سوابق مدیریتی و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی که از آن برخوردار هستید به‌عنوان دبیر قرارگاه فرهنگی استان به مدت دو سال ایفای نقش نمایید.

امام‌جمعه زاهدان در این حکم به بیان انتظارات و شرح وظایف دبیر قرارگاه فرهنگی پرداخت و افزود: لازم است با همت عالی، برنامه‌ریزی دقیق و به‌کارگیری تجارب و تمامی توانمندی‌های موجود در استان در جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) اداره دبیرخانه قرارگاه فرهنگی، برگزاری جلسات مربوطه، پیگیری مصوبات، بررسی و رصد جریان‌ها، گروه‌ها و فعالان در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی قدم بردارید.

نماینده مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان در این حکم خواستار شناسایی نقاط قوت و ضعف و آسیب‌های احتمالی و راه‌حل‌های آن‌ها، ارتباط با اقشار تحصیل‌کرده و نخبگان، هنرمندان، اصحاب رسانه و به‌خصوص جوانان شد و بیان داشت: ارائه گزارش‌های به‌موقع و پیشنهادهای مناسب جهت هدایت جبهه فرهنگی و فعالان اجتماعی و انسجام‌بخشی به آن‌ها، حل مشکلات و رفع آسیب‌ها در عرصه‌های فرهنگ و هنر دینی، تبلیغ اسلامی و امور اجتماعی در تعامل، همکاری و ارتباط وثیق با ادارات، نهادها و ارگان‌های مرتبط خصوصاً حوزه‌های علمیه و ائمه محترم جمعه و جماعات مساجد، بسیج و دیگر نهادها و مؤسسات فرهنگی و اجتماعی نیز از دیگر وظایف دبیر قرارگاه فرهنگی استان است.

امام‌جمعه زاهدان در ادامه این حکم اظهار داشت: باید از تصدی‌گری در حد ممکن پرهیز و برای گسترش گروه‌های جهادی، علمی، فرهنگی و اجتماعی با نهایت صرفه‌جویی در مصرف بیت‌المال و رعایت اخلاق اسلامی، شئونات و آداب حوزوی در همه برنامه‌ها اقدام نمایید.

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان در حکم انتصاب دبیر قرارگاه فرهنگی، برای حجت‌الاسلام منصور باقر بیک جهت تصدی دبیری قرارگاه فرهنگی استان ابراز امیدواری نمود تا با توفیقات الهی و عنایت خاص حضرت ولی‌عصر (عج) در انجام این مسئولیت خطیر موفق بوده و از همکاری و مساعدت تمامی مسئولان مربوطه بهره‌مند باشند.

 

 انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha