خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14601
۱۴۰۰/۱۱/۱۴ - ۱۲:۲۹

بزرگ‌ترین رزمایش علمی شهید «میرحسینی» در سیستان و بلوچستان برگزار شد

بزرگ‌ترین رزمایش علمی شهید «میرحسینی» در سیستان و بلوچستان برگزار شد
بزرگ‌ترین رزمایش علمی شهید «میرحسینی» با هدف عدالت آموزشی هم‌زمان با سومین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش اس.بی پرس، مدیر موسسه خدمات علمی آموزشی رزمندگان اسلام اظهار داشت: این برنامه منسجم و یکپارچه به همت موسسه خدمات علمی آموزشی رزمندگان اسلام و همکاری رده‌های خدمتگزار در امر تعلیم و تربیت شامل بسیج دانش‌آموزی، بسیج فرهنگیان، اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار شده است.

محمدعلی تاجی افزود: با عنایت به منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر رزمایش کمک‌های مؤمنانه، در این رزمایش ۲۰ هزار بسته کمک‌آموزشی، لوازم‌التحریر، کوله‌پشتی و سایر اقلام فرهنگی برای توزیع بین دانش‌آموزان تهیه شده است.

وی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: سپاه پاسداران در سال‌های اخیر با ساخت مدارس و تجهیز آن‌ها کمک خیلی خوبی به آموزش و پرورش کرده‌ و در حوزه مسائل علمی آموزشی این را وظیفه خود می‌دانیم که به کمک آموزش و پرورش بیاییم و با توزیع این بسته‌های آموزشی، گام‌های مهمی در راستای برقراری عدالت آموزشی برداریم.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان نیز گفت: جهاد علمی همه‌جانبه و جوشاندن چشمه‌های دانش و عبور از مرزهای آن برای تولید دانش و فناوری‌های نوین و تمدن ساز و اقتدار آفرین با میدان‌داری جوانان مهم‌ترین هدف بیانیه گام دوم انقلاب است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار عوض علی فقیری اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی رهبر معظم انقلاب ابلاغ شده بسیار مهم و حائز اهمیت بوده که یکی از اهداف مهم آن پرچم‌داری در رستاخیز علمی و پژوهشی است.

 وی ادامه داد: این راهبرد دوم مربوط به جهاد علمی همه‌جانبه و جوشاندن چشمه‌های دانش و عبور از مرزهای آن برای تولید دانش و فناوری‌های نوین و تمدن ساز و اقتدار آفرین با میدان‌داری جوانان بوده که به یاری خداوند در حال انجام است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: پیش‌برندگی جهاد و امیدآفرینی با محوریت جوانان به‌عنوان محور اصلی علم و پژوهش بوده که وظیفه بسیج پیش‌بینی و پیش‌روندگی و کمک به مدیران جمهوری اسلامی در جهت رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری که نظام برای آن‌ها تعریف کرده، است که بسیج پشتوانه، کمک‌کننده و یاری‌کننده است که بتوانند در همه ابعاد مدیران را یاری کند.

وی با اشاره به رسالت‌های آموزش‌وپرورش بیان کرد: یکی از مهم‌ترین رسالت‌هایی که آموزش‌وپرورش بر عهده دارد تربیت جوانان و نوجوانان و کمک به تقویت بنیه علمی کشور با تقسیم‌کار در بین اقشار بسیج مبنی بر نقشه جامعه فعلی کشور است که این‌ها تدوین‌شده و با کمک سایر نهادها در حال انجام است.

سردار فقیری بیان کرد: اقدامات موسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام در توزیع این بسته‌های فرهنگی از لحاظ ارزش علمی برای استان ما بسیار مهم است و به لطف خدا سعی شده با تمام توان به آموزش‌وپرورش کمک کنیم.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha