خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14607
۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۰۸:۲۲
امام‌جمعه شهر علی‌اکبر:

مطالبه گران باید دارای شاخصه‌های ویژه‌ای باشند تا موردحمایت دولت قرار گیرند

مطالبه گران باید دارای شاخصه‌های ویژه‌ای باشند تا موردحمایت دولت قرار گیرند
امام‌جمعه شهر علی‌اکبر گفت: مطالبه‌گران نیز باید دارای شاخصه‌های ویژه‌ای ازجمله صبر و شکیبایی، آگاهی و درایت و پیگیری موارد به همراه ارائه مستندات حقوقی و مستدل باشند و هرگز به سمت‌وسوی تهمت و برچسب‌زنی به اشخاص نروند تا در مسیر خود موفق باشند و موردحمایت دولت نیز قرار گیرند.

به گزارش اس.بی پرس، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد لطفیان سرگزی امام‌جمعه شهر علی‌اکبر در خطبه‌های نماز جمعه امروز خود با اشاره به تجمع مسالمت‌آمیز تعدادی از مردم سیستان در جمعه قبل در مرز میلک گفت: ضرورت دارد یک ستاد مرکزی بااستعداد خبرگان، متخصصان، کارشناسان و مطالبه‌گران باتجربه در سیستان و بلوچستان تشکیل شود و با بومی‌سازی تهدیدات و آسیب‌های استان، ضمن تهیه محتوای آموزشی و ارائه به مطالبه‌گران و گام برداشتن در مسیر قانونی و صحیح مطالبه‌گری را به منصه اجرا برسانیم.

امام‌جمعه شهر علی‌اکبر در ادامه گفت: مطالبه‌گران نیز باید دارای شاخصه‌های ویژه‌ای ازجمله صبر و شکیبایی، آگاهی و درایت و پیگیری موارد به همراه ارائه مستندات حقوقی و مستدل باشند و هرگز به سمت‌وسوی تهمت و برچسب‌زنی به اشخاص نروند تا در مسیر خود موفق باشند و موردحمایت دولت نیز قرار گیرند.

وی در پایان گفت: قرارداد بین ایران و افغانستان در سال ۱۳۵۱ هجری شمسی لازم‌الاجراست از هیئت حاکمه افغانستان درخواست وفای به عهد می‌خواهیم.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha