خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14608
۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۰۸:۳۱
اداره کل روابط عمومی استانداری:

فعالیت تمامی مدارس سیستان و بلوچستان امروز شنبه غیرحضوری شد

فعالیت تمامی مدارس سیستان و بلوچستان امروز شنبه غیرحضوری شد
با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا در سیستان و بلوچستان، فعالیت تمامی مدارس این استان در همه مقاطع امروز شنبه به‌صورت غیرحضوری است.

به گزارش اس.بی پرس، اداره کل روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان اعلام کرد: نحوه فعالیت مدارس استان از روز یکشنبه، ١٧ بهمن به بعد، پس از بررسی و تصمیم‌گیری در ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا استان، متعاقباً اعلام خواهد شد.

همچنین داود گلی روابط عمومی آموزش‌وپرورش سیستان و بلوچستان گفت: در پی شیوع گسترده سویه جدید کرونا در سطح استان و ضرورت صیانت از سلامت همکاران و دانش آموزان، بر اساس پیشنهاد اداره کل آموزش‌وپرورش استان و موافقت ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا، فعالیت‌های آموزشی مدارس شهری و روستایی استان در همه مقاطع و پایه‌های تحصیلی در روز شنبه ۱۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ به‌صورت غیرحضوری استمرار خواهد یافت.

گلی اظهار داشت: بر این اساس فرآیند آموزش دانش آموزان از درگاه مجازی استمرار خواهد داشت و در این راستا مشارکت و همراهی خانواده‌ها و اولیای محترم با معلمان انتظار است.

مدیر اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان خاطرنشان کرد: هرگونه تغییر در نحوه برگزاری کلاس‌ها از طریق سایت و کانال‌های ارتباطی این اداره کل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha