خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14623
۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۹

افتتاح و کلنگ زنی ۴۲ پروژه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در جنوب سیستان و بلوچستان

افتتاح و کلنگ زنی ۴۲ پروژه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در جنوب سیستان و بلوچستان
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان از کلنگ زنی ۲۳ پروژه و افتتاح ۱۹ پروژه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در جنوب این استان هم‌زمان با چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، جلال‌الدین قادری اظهار داشت: هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر امسال عملیات ساخت ۲۳ پروژه شامل زیرسازی و آسفالت راه‌های روستایی، احداث پل، تکمیل ابنیه فنی، احداث محور روستایی، بهسازی و روکش آسفالت و مجتمع خدمات رفاهی در جنوب استان آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: افزون بر ۹۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای کلنگ زنی پروژه‌های راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب استان در نظر گرفته‌شده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب استان سیستان و بلوچستان از افتتاح ۱۹ پروژه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خبر داد و افزود: مجتمع خدمات رفاهی، روکش آسفالت گرم، لکه‌گیری موضعی، احداث پل، آسفالت سرد امولسیونی، زیرسازی و آسفالت راه روستایی از مهم‌ترین پروژه‌های قابل‌افتتاح دهه فجر امسال در حوزه تحت پوشش این اداره کل بشمار می‌رود که برای راه‌اندازی آن‌ها بالغ‌بر ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

قادری خاطرنشان کرد: تمام پروژه‌های بخش راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در راستای افزایش ارتقاء ایمنی و نگهداری راه‌ها به‌عنوان سرمایه‌های ملی و درنهایت به‌منظور رفاه حال کاربران جاده‌ای است که به‌صورت مستمر و با جدیت پیگیری و اجرایی می‌شوند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha