خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14624
۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۳
در نشست استاندار و مدیران؛

راهبردها و سیاست‌های توسعه‌ای سیستان و بلوچستان بررسی شد

راهبردها و سیاست‌های توسعه‌ای سیستان و بلوچستان بررسی شد
راهبردها و سیاست‌های اجرایی توسعه سیستان و بلوچستان در بخش‌های عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و هنری در نشستی با حضور استاندار و مدیران این استان موردبررسی قرار گرفت.

به گزارش اس.بی پرس، استاندار در این نشست با بیان اینکه راهبردهای توسعه‌ای استان در بخش‌های آب، راه و حمل‌ونقل، بهداشت و درمان، آموزش، تجارت و ترانزیت و اقتصاد دریا و مرز، مسکن، انرژی، کشاورزی، دام‌پروری و شیلات، معادن، صنایع معدنی و صنعت، گردشگری، فرهنگی و ورزشی و ارتباطات، علم و فناوری تقسیم‌بندی شده است؛ اظهار داشت: این سند در قالب کتابچه جمع‌بندی و با ابلاغ سیاست‌های اجرایی آن به‌عنوان نقشه راه توسعه استان در اختیار مدیران قرار می‌گیرد.

حسین مدرس خیابانی افزود: با هدف جامع بودن نیازها و اطلاعات موردنیاز این سند، طرح‌ها و پروژه‌های سیستان و بلوچستان از سطح شهرستان‌ها و استان گردآوری شود.

وی‌ بیان کرد: ظرفیت‌ها و نیازهای سیستان و بلوچستان در حوزه‌های مختلف بررسی و با اولویت‌بندی در راستای توسعه همه‌جانبه استان در دستور کار قرار گرفته است.

در این نشست جزییات مربوط به راهبردها و سیاست‌های اجرایی آن در بخش‌های مختلف موردبررسی و بازنگری قرار گرفت و مقرر شد، طی روزهای آینده در قالب کتابچه منتشر و در اختیار مدیران قرار داده شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha