خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14633
۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۰۹:۲۸
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان:

‌کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیب و سوران به‌زودی افتتاح می‌شود

‌کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیب و سوران به‌زودی افتتاح می‌شود
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیب و سوران با اعتبار حدود چهار میلیارد تومان تا پایان بهمن‌ماه جاری آماده بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، عطاء الله اکبری اظهار داشت: عملیات ساخت این پروژه بخش دولتی استان سال ۹۶ توسط این اداره کل آغاز و هم‌اینک با اتمام مراحل ساخت آماده بهره‌برداری شده است.

وی ادامه داد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان سیب و سوران دارای سالن اجتماعات با زیربنای ۳۳۴ مترمربع و با گنجایش ۱۶۲ نفر با برخورداری سیستم آکوستیک صوتی و اعلام و اطفاء حریق، سالن کتابخانه، اتاق قصه‌گویی کارگاه نقاشی و سفالگری است.

مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: هم‌اینک ۱۰۹ هزار و ۱۱۸ مترمربع پروژه ساختمان‌های دولتی و تأسیسات عمومی ازجمله فضاهای بهداشتی و درمانی، مذهبی و فرهنگی با اعتبار بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان توسط این اداره کل در استان در حال ساخت است.

وی افزود: ساخت، توسعه و تکمیل ساختمان‌های اداری و فرمانداری، مجتمع‌های اداری، احداث و تکمیل فضاهای مذهبی، گسترش و نوسازی کتابخانه‌های عمومی، احداث بیمارستان ۲۰۹ تختخوابی شهرستان زابل و ساخت مرکز ام آر آی شهرستان سراوان ازجمله مهم‌ترین پروژه‌های ساختمان‌های دولتی و تأسیسات عمومی در استان بشمار می‌روند.

 اکبری خاطرنشان کرد: برای همه دستگاه‌ها و ادارات دولتی مستقر در استان، با توجه به نیازهایی که دستگاه‌های بالادستی تشخیص می‌دهند ساختمان و تأسیسات دولتی و عمومی را ساخت کرده و تحویل می‌دهیم.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha