خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14648
۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۲
فرمانده انتظامی چابهار خبر داد:

قتل عضو ستاد اقامه نماز جمعه چابهار

قتل عضو ستاد اقامه نماز جمعه چابهار
فرمانده انتظامی چابهار از قتل مسلحانه عضو ستاد اقامه نماز جمعه اهل سنت چابهار، توسط سرنشینان مسلح و ناشناس خودروی پژو پارس خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ ابراهیم کوچکزائی اظهار داشت: ساعت ۱۳ و ۵۰ دقیقه بعدازظهر شنبه در پی اعلام یک مورد تیراندازی منجر به قتل مسلحانه مردی میانسال در تقاطع خیابان‌های باهنر و قدس شهر چابهار، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان در محل حاضر شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در صحنه و طی تحقیقات میدانی از شاهدان عینی ماجرا مشخص شد چهار نفر از سرنشینان مسلح و ناشناس یک دستگاه پژو پارس سفیدرنگ بدون پلاک به‌وسیله کلت کمری به سمت این مرد که به‌صورت پیاده در حال حرکت در خیابان بوده تیراندازی و سریعاً از محل متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار تصریح کرد: بر اثر این تیراندازی فرد ذکرشده از ناحیه سینه و هر دو پا مجروح و سریعاً به بیمارستان امام علی (ع) چابهار منتقل می‌شود ولی تلاش تیم پزشکی برای نجات جان وی بی‌نتیجه مانده و این مرد به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می‌کند.

وی تصریح کرد: در بررسی اولیه تیم رسیدگی‌کننده به پرونده مشخص شد مقتول از اعضای ستاد اقامه نماز جمعه اهل سنت چابهار بوده که با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله پس از وقوع این جنایت تحقیقات تخصصی پلیس به‌منظور شناسایی و دستگیری عاملان آن آغاز و تیم‌های ویژه کارآگاهان شروع بکار و سرنخ‌هایی نیز ببه‌دست‌آمده که نتیجه در ساعات آتی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha