خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14666
۱۴۰۰/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۹
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر:

مرکز خدمات جامع سلامت بخش بنت نیکشهر شبانه‌روزی شد

مرکز خدمات جامع سلامت بخش بنت نیکشهر شبانه‌روزی شد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: مرکز خدمات جامع سلامت بخش بنت نیکشهر با تلاش‌ها و تخصیص اعتبارات شبانه‌روزی شد تا جمعیتی بالغ بر ۳۰ هزار نفر از خدمات بهداشت و درمان نظیر پزشکی، دندانپزشکی، مامایی، آزمایشگاه مرکزی، بهداشت محیط، پانسمان و داروخانه بهره‌مند شوند.

به گزارش اس.بی پرس، دکتر کامران کردی اظهار داشت: دهه فجر فرصتی برای بیان فعالیت‌ها و عملکرد و خدمات نظام اسلامی برای مردم مناطق محروم است.

وی بیان کرد: با هدف تحقق به وعده‌ها و افزایش رضایت مردم از خدمات بهداشت و درمان علاوه بر شبانه‌روزی شدن مرکز خدمات جامع سلامت بنت، کلنگ هشت خانه بهداشت که باعث کامل شدن پوشش خانه بهداشت‌های بخش بنت می‌شود به زمین زده شد.

ملاعلی ایزدپناه امام‌جمعه بخش بنت در مراسم افتتاح شبانه‌روزی شدن مرکز خدمات جامع سلامت اظهار داشت: خدا را شاکریم که اهتمام مسئولان در شبانه‌روزی کردن مرکز جامع سلامت بخش بنت که همواره جزو خواسته‌های به‌حق مردم بوده که پس از پیگیری‌های مکرر و حسن تدبیر و سازمان‌دهی مؤثر دست‌اندرکاران به بارنشست که موجبات رضایت و خوشحالی مردم را به همراه داشته است.

بخشدار بنت نیز اظهار داشت: کلنگ زنی یک واحد مرغ گوشتی و افتتاح مدرسه شش کلاسه دسک از دیگر طرح مورد افتتاح دهه فجر در سطح این بخش بود.

احسان رئیسی افزود: ارتقای شاخص‌های توسعه‌ای خصوصاً در حوزه آموزش، بهداشت از اولویت‌ها و الزامات در بخش بنت است که باعث افتخار است که در چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با وجود موانع استکبار جهانی توانسته‌ایم خدمات قابل‌ملاحظه‌ای به مردم نجیب بنت ارائه کنیم.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha