خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14671
۱۴۰۰/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۸
ابوالفضل مهدیار:

ثبت نام افزون بر ۱۰ هزار مرد مجرد سیستانی و بلوچستانی در طرح نهضت ملی مسکن

ثبت نام افزون بر ۱۰ هزار مرد مجرد سیستانی و بلوچستانی در طرح نهضت ملی مسکن
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: ۱۰ هزار و ۶۱۴ نفر از مردان مجرد استان از دی ماه سال جاری تاکنون در طرح نهضت ملی مسکن استان ثبت نام کردند.

به گزارش اس.بی پرس، ابوالفضل مهدیار در گفتگویی بیان کرد: در راستای حمایت و تسهیل در ازدواج جوانان، ثبت نام مردان مجرد متقاضی در طرح­ نهضت ملی مسکن از ۲۰ دی‌ماه سال جاری در استان همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

وی ادامه داد: در این راستا متقاضیان مرد مجرد با داشتن حداقل ۲۳ سال در هنگام ثبت نام تا ۴۴ سال تمام فاقد سابقه مالکیت مسکن و یا زمین با کاربری مسکونی و دارا بودن سابقه سکونت در شهر محل تقاضا براساس ضوابط ابلاغی وزارت راه و شهرسازی و عدم استفاده از امکانات دولتی از اول انقلاب در حوزه مسکن می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند و در صورت احراز این شرایط، تأیید اولیه خواهند شد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: امکان ثبت نام مجردین مرد در تمامی شهرهای استان و سایر واجدین شرایط بجز زاهدان در مابقی شهرها استان تا ۲۰ بهمن ماه جاری از طریق سامانه نهضت ملی مسکن به آدرس اینترنتی saman.mrud.ir وجود دارد.

مهدیار تصریح کرد: بر اساس آخرین آمار ۸۰ هزار و ۵۵۰ متقاضی استان از ۲۸ مهرماه تاکنون در محدوده شهرهای تحت پوشش این اداره کل اقدام به نام نویسی در طرح نهضت ملی مسکن کردند که ۱۰ هزار و ۶۱۴ نفر از آنان را مردان مجرد سال تشکیل میدهند.

وی اظهار داشت: واحدهای ساخته شده به مجردانی تعلق می گیرد که در طول دوره ساخت تشکیل خانواده داده باشند در غیر این صورت واحد به قیمت کارشناسی روز با محاسبه اتمام تخفیف ها و یارانه های پروژه به همان متقاضی تحویل داده میشود.

 

 انتهای پیام/

 

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha