خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14679
۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۴
گرامیداشت دهه فجر؛

نخستین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال سرباز سیستان و بلوچستان افتتاح شد

نخستین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال سرباز سیستان و بلوچستان افتتاح شد
مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر نخستین زمین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال روستایی شهرستان سرباز به همت بنیاد مستضعفان افتتاح شد.

به گزارش اس.بی پرس، آرشام هنرکار ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهارداشت: این زمین ورزشی با اعتباری بیش از ۶ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده است.

وی گفت: اجرای این پروژه به دلیل این‌که در یکی از روستاهای محروم، دورافتاده و سخت گذر شهرستان مرزی سرباز به نام «نسکند» انجام شد، کمی زمان‌بر بود اما خوشبختانه زمین مناسبی تحویل مردم روستایی شد.

مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان سیستان و بلوچستان با اشاره به این‌که بار مالی اصلی این نمونه پروژه‌ها مربوط به خرید چمن مصنوعی است خاطرنشان کرد: زیرسازی و فنس‌کشی این زمین به همت دهیاری و مردم محلی انجام و تأمین چمن مصنوعی و برج نوری این پروژه ورزشی به ترتیب توسط بنیاد مستضعفان و اداره کل ورزش و جوانان انجام شد.

وی با اشاره به اینکه پایین‌ترین سرانه فضای ورزشی سیستان و بلوچستان و به عبارتی پایین‌ترین سرانه در کشور مربوط به سرباز است بیان کرد: این شهرستان به لحاظ زیرساخت‌ها مختلف از جمله مراکز ورزشی بسیار محروم است و ضرورت دارد نهادهای انقلابی و دولت تمرکز بیشتری به توسعه مراکز تفریحی و ورزشی این شهرستان داشته باشند.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha