خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14688
۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۱۶:۴۵
اسماعیل حسین زهی:

سه قطعه از جاده دوبانده خاش به زاهدان تامین اعتبار شد

سه قطعه از جاده دوبانده خاش به زاهدان تامین اعتبار شد
سیستان و بلوچستان نماینده مردم خاش، میرجاوه، تفتان و بخشهای کورین و نصرت آباد زاهدان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی گفت: سه قطعه از جاده دوبانده خاش به زاهدان از محدوده تودک تفتان تا جون آباد زاهدان تأمین اعتبار شده است.

به گزارش اس.بی پرس، اسماعیل حسین زهی با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: این محور هم اینک ۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار اولیه دارد و ان شاءالله با انتخاب پیمانکاران قوی عملیات اجرایی آن آغاز میشود، بنابراین در ایام دهه فجر یک نوید بزرگ برای مردم خوب و نجیب استان است.
وی اظهار داشت: دوبانده کردن محور خاش به زاهدان از مطالبات به حق مردمی بوده، امیدواریم با تلاش های مسئولان در دولت مردمی شاهد توسعه همه جانبه منطقه باشیم.
حسین زهی اظهار داشت: فراهم کردن زیرساخت ها از آرزوهای دیرینه مردم محروم منطقه خاش و شهرهای سیستان و بلوچستان بوده، بنابراین از دولت محترم انتظار داریم به مطالبات به حق مردمی ویژه تر پاسخ بدهند و شاهد دوبانده شدن تمام محورهای مواصلاتی خاش به زاهدان و خاش به میرجاوه و خاش به ایرانشهر و خاش به سراوان و تکمیل پروژه راه خاش به گوهرکوه و بزمان و حوزه جنوب کرمان باشیم.
حسین زهی ادامه داد: در کمیسیون عمران مجلس و با پیگیری های مستمر و ارتباط گیری با وزیران و با حمایت های آقای استاندار تلاش می کنیم شاخص های توسعه ای استان را ارتقاء دهیم و ان شاءالله با همت مسئولان در دولت مردمی تحقق این امر نیز دور نیست.

 

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha