خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14691
۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۱۸:۵۳
روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان:

مدارس زاهدان امروز و فردا غیرحضوری شد

مدارس زاهدان امروز و فردا غیرحضوری شد
روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: موج جدید شیوع ویروس کرونا مدارس زاهدان را در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه تعطیل کرد و آموزش به صورت غیرحضوری خواهد بود

به گزارش اس.بی پرس، از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، براساس تصمیم ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا؛ با توجه به شیوع گسترده کرونا در سطح استان، فعالیت آموزشی مدارس شهرستان زاهدان درهمه مقاطع و پایه‌های تحصیلی در روزهای سه‌شنبه ۱۹بهمن ماه و چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ به صورت غیرحضوری خواهد بود.
به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان با ابتلای یک‌هزار و ۶۰۴ نفر دیگر به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در سیستان و بلوچستان شمار مبتلایان این ویروس در استان به ۱۴۵ هزار و ۱۱۴ نفر رسید.
دکترسید محمد هاشمی‌شهری افزود: در شبانه روز گذشته با فوت یک نفر دیگر شمار درگذشتگان ناشی از کرونا در سیستان و بلوچستان به ۲ هزار و ۶۷۸ نفر رسید.
وی با بیان این‌که هم‌اینک ۱۲۹بیمار حاد تنفسی و ۴۴ فرد مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های سیستان و بلوچستان تحت درمان قرار دارند، از شهروندان درخواست کرد هنگام خروج از خانه با استفاده از ماسک و شستشوی دست‌ها اصول بهداشتی و آداب تنفسی را بخوبی رعایت کنند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha