خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14694
۱۴۰۰/۱۱/۱۹ - ۱۹:۱۹
میثم لک زایی:

افتتاح ۳۶۶ کلاس درس در دهه مبارک فجر ۱۴۰۰

افتتاح ۳۶۶ کلاس درس در دهه مبارک فجر ۱۴۰۰
سیستان و بلوچستان سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سیستان و بلوچستان ضمن تبریک ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: همزمان با دهه فجر امسال در نقاط مختلف استان تعداد ۹۳ پروژه آموزشی در قالب ۳۶۶ کلاس درس به بهره برداری می رسد.

به گزارش اس.بی پرس، میثم لک زایی افزود: از این تعداد پروژه ۸۵ پروژه در مناطق روستایی و ۹ پروژه در مناطق شهری قرار گرفته و برای احداث اعتباری بالغ بر یک هزار و ۶۰۰میلیارد ریال از محل منابع دولتی، خیری و مشارکتی هزینه شده است.
لک زایی زیربنای این پروژه ها را ۲۹هزار و ۳۸۷مترمربع عنوان نمود و اظهار داشت: با این تعداد کلاس بیش از یازده هزار نفر دانش‌آموز از نعمت فضا و تجهیزات استاندارد بهره مند خواهند شد.
سرپرست اداره کل نوسازی مدارس با اشاره به تلاش مجموعه کارکنان این اداره کل و همت بلند خیرین گرانقدر و نهادهای انقلابی گفت: در ۳ سال گذشته بیش از ۲ هزار و ۸۰۰کلاس درس تحویل دانش آموزان مستعد استان شده و همچنین این اداره با همراهی خیرین عزیز ۲هزار کلاس در سطح استان در دست اجرا دارد که با توجه به اعتبارات تخصیص یافته تعداد عملیات اجرایی این پروژه ها درحال انجام است.

 

انتهای پیام/

 

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha