خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14699
۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۱

کمپین نه به اعتیاد در شهرستان خاش شکل گرفت

کمپین نه به اعتیاد در شهرستان خاش شکل گرفت
رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان خاش گفت: کمپین نه به اعتیاد باهدف فرهنگ‌سازی مقابله با این پدیده شوم در این شهرستان تشکیل شد.

به گزارش اس.بی پرس، جلال هاشم زهی افزود: هدف از تشکیل این کمپین فرهنگ‌سازی و استفاده از ظرفیت جامعه در مبارزه با پیشگیری از اعتیاد تشکیل شده است.

وی اعتیاد را یکی از آسیب‌های اجتماعی دانست و تأکید کرد: تلاش و مشارکت همگانی یکی از فاکتورهای مهم و اساسی در مبارزه و پیشگیری از این پدیده شوم به‌حساب می‌آید.

وی با بیان اینکه جامعه هدف این کمپین بسیار گسترده است، اظهار داشت: آحاد مختلف مردم همچون، هنرمندان، فعالان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، کارمندان، کسبه و سایر افراد حاضر در جامعه هدف این کمپین است.

هاشمزهی با اشاره به اینکه مبارزه با این پدیده شوم نباید فقط به هفته اعتیاد اختصاص پیدا کند، ادامه داد: باید در طول سال با برگزاری برنامه‌های مفید و متنوع همشهریان را با خطرات مصرف مواد مخدر و دخانیات آگاه ساخت تا جامعه‌ای عاری از مواد مخدر را داشته باشیم.

هاشم زهی در پایان از همه عزیزانی که در این برنامه همکاری لازم را مبذول داشته‌اند قدرانی و ابراز امیدواری کرد: در آینده با همکاری مردم، افراد تأثیرگذار و نهادهای مختلف گام‌های مثبتی در پیشگیری و مبارزه با اعتیاد برداشته شود.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha