خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14709
۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۲
به دستور رئیس‌جمهور؛

عملیات گازرسانی به شهر اسماعیل‌آباد و ۹۳ روستای خاش آغاز شد

عملیات گازرسانی به شهر اسماعیل‌آباد و ۹۳ روستای خاش آغاز شد
عملیات اجرایی گازرسانی به شهر اسماعیل‌آباد و ۹۳ روستای خاش سیستان و بلوچستان گرامیداشت نهمین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر با دستور رئیس‌جمهور در این شهرستان آغاز شد.

به گزارش اس.بی پرس، در مراسم آغاز گازرسانی به شهر اسماعیل‌آباد و ۹۳ روستای خاش که به‌صورت ویدئو کنفرانسی با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد اظهار داشت: این پروژه دارای ۳۵۰ کیلومتر خط توزیع و تغذیه، پنج ایستگاه تقلیل فشار پنج و ۱۰ هزار مترمکعب بر ساعت بوده و برای اجرای آن ۲۵۰ میلیارد تومان هزینه می‌شود.

حسین مدرس خیابانی افزود: شرکت گاز استان فارس به‌عنوان استان معین مجری پروژه بوده و ۱۵ هزار خانوار با اجرای این پروژه از گاز شهری بهره‌مند خواهند شد.

وی بیان کرد: در سال ۹۸ نیز ۳۰۰ کیلومتر شبکه گاز در شهر خاش با چهار ایستگاه اجرا شده است.

خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان صبح امروز چهارشنبه هم‌زمان با نهمین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر، به‌منظور بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی چندین طرح زیربنایی و اقتصادی وارد خاش و سپس عازم شهرستان‌های سیب و سوران و مهرستان خواهد شد.

حسین مدرس در بدو ورود به شهرستان خاش مورد استقبال فرماندار، نماینده مردم حوزه انتخابیه خاش در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین این شهرستان قرار گرفت.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha