خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14713
۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۲:۰۷

آغاز ثبت‌نام جاماندگان آزمون ارشد از امروز

آغاز ثبت‌نام جاماندگان آزمون ارشد از امروز
ثبت‌نام مجدد در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در تمامی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی همچنین دانشگاه آزاد اسلامی از امروز آغاز می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در تمامی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هفتمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور که در زمان مقرر (از تاریخ ۱۶ تا ۲۷ آذر و همچنین مرحله دوم ثبت‌نام از تاریخ سوم تا ششم بهمن) ثبت‌نام نکردند، می‌توانند مجدداً در این آزمون ثبت‌نام کنند.

بر این اساس، ثبت‌نام با تأخیر برای این دسته از متقاضیان از امروز چهارشنبه ۲۰ بهمن‌ماه جاری شروع می‌شود و تا روز شنبه ۳۰ بهمن‌ماه از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org پایان می‌یابد.

بنابراین متقاضیان می‌توانند با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه مورخ ۲۳ آذرماه در خصوص اصلاح این دفترچه راهنما که از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل‌دسترسی است، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام کنند.

بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی‌شده، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۸، ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha