خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14719
۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۷:۳۳
فرماندار زاهدان خبر داد:

افتتاح شرکت تعاونی میراث در زاهدان

افتتاح شرکت تعاونی میراث در زاهدان
در گرامیداشت دهه فجر شرکت تعاونی میراث در زاهدان آغاز به کار کرد.

به گزارش اس.بی پرس، مدیر منطقه ۶ کشوری صندق کارآفرینی امید استان در مراسم افتتاح این شرکت تعاونی که بصورت ویدیوکنفرانسی با حضور رضایی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور برگزار شد حمایت از کسب‌وکارهای خرد را یکی از اهداف این صندوق اعلام کرد.

 دینارزهی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه توسط این صندوق برای ایجاد اشتغال در استان پرداخت‌شده است.

وی افزود: تنها در دهه فجر امسال ۳۴ طرح بااعتبار ۳۰ میلیارد تومان در استان افتتاح‌شده است. فرماندار زاهدان نیز در این مراسم گفت: در دهه فجر امسال در شهرستان زاهدان ۱۱۰ طرح به بهره‌برداری رسیده است.

نخعی افزود: این طرح‌ها بااعتبار ۱۹ میلیارد تومان از محل اعتبارات صندوق کارآفرینی امید استان پرداخت‌شده است. وی گفت: در این طرح‌ها برای حدود ۴۰۰ نفر ایجاد اشتغال شده است. سپاهی مدیرعامل شرکت تعاونی میراث هم میزان تسهیلات دریافتی را برای ایجاد اشتغال یک میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: در این شرکت تعاونی برای حدود ۱۰ خانم خودسرپرست اشتغال ایجادشده است. وی گفت: کار خود را از یک زیرزمینی کوچک با چند دستگاه چرخ‌خیاطی آغاز کرده و اکنون پیشرفته‌ترین تجهیزات را خریداری کرده‌ایم .

 

 انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha