خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14720
۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۷:۵۷
نماینده‌ ولی‌فقیه در سیستان‌ وبلوچستان:

خدمات نظام منصفانه و بدون اغراق به مردم بیان شود

خدمات نظام منصفانه و بدون اغراق به مردم بیان شود
امام‌جمعه زاهدان گفت: با توجه به اینکه دشمن در تلاش است تا خدمات و نقاط قوت نظام را نادیده گیرد بنابراین باید خدمات انقلاب را منصفانه و بدون اغراق برای مردم بیان کنیم.

به گزارش اس.بی پرس، امام‌جمعه زاهدان گفت: با توجه به اینکه دشمن در تلاش است تا خدمات و نقاط قوت نظام را نادیده گیرد بنابراین باید خدمات انقلاب را منصفانه و بدون اغراق برای مردم بیان کنیم.
آیت‌الله مصطفی محامی در نشست شورای اداری سیستان و بلوچستان ضمن تبریک ایام دهه فجر و گرامیداشت یاد و نام شهدا و امام شهدا اظهار داشت: نظام ما نظام جمهوری اسلامی است که هم جمهوریت و هم اسلامیت در آن دستور و مأمور به خدمت به مردم می‌کند.
وی افزود: خدمات فراوانی به دست مسؤولان به مردم شریف سیستان و بلوچستان ارائه شده اما ما می‌دانیم که نیازها فراوان‌تر و کار بیشتر است بنابراین همت بیشتر برای خدمت بیشتر می‌طلبد درواقع خدمت صادقانه به مردم خدمت به‌نظام اسلامی است.
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: خدمت نکردن و عمل نکردن خیانت به‌نظام جمهوری اسلامی است و همه ما جدا از شخصیت حقیقی مسؤولیت‌های مهمی داریم اگر خوب و بدعمل کنیم به‌حساب نظام خواهد بود.
وی ادامه داد: تلاش کنیم مشارکت مردم را در خدمت‌رسانی داشته باشیم هر جا که مردم به میدان آمدند بسیار خوب میدان‌داری کردند ازاین‌رو زمینه اگر برای حضور جوانان فراهم شود به‌خوبی به میدان خواهند آمد.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور نیز در این نشست گفت: امروز انقلاب اسلامی ایران نشان‌دهنده اراده الهی است.
سردار محمد کرمی اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب دشمنان با تمام توان به میدان آمدند اما امام با اتکاء به خداوند این انقلاب را به سرانجام رساندند و امروز انقلاب پیش می‌رود و همه سختی‌ها پشت سر گذاشته‌شده است.
وی بابیان این‌که انقلاب اسلامی برای اجرای فرامین الهی در دنیا ایجادشده است تصریح کرد: امروز تلاش دشمن برای ناکارآمد نشان دادن نظام است.

 

 انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha