خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14736
۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۳
هم‌زمان با دهه مبارک فجر؛

مدرسه امید تجارت در روستای بمباسری دشتیاری افتتاح شد

مدرسه امید تجارت در روستای بمباسری دشتیاری افتتاح شد
هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر مدرسه ۶ کلاسه امید تجارت در روستای «بمباسری» شهرستان دشتیاری سیستان و بلوچستان با حضور مرتضی ترک تبریزی نایب‌رئیس هیئت‌مدیره بانک تجارت و جمعی از مسئولان شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش اس.بی پرس، مرتضی ترک تبریزی در آیین افتتاح مدرسه امید تجارت شهرستان دشتیاری جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بانک تجارت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود تاکنون ۴۵ مدرسه به همت همکاران بانک و مشارکت سایر بخش‌ها در مناطق محروم کشور افتتاح کرده است و خرسندیم از اینکه توانستیم در سیستان و بلوچستان با ساخت مدرسه گام‌هایی برداریم.

او گفت: منطقه دشتیاری یکی از مناطق کم برخوردار با نگاه ویژه مدیریت مدیران استانی برای اجرای طرح‌های عمرانی و زیرساختی بوده است و ساخت مسجد، حمام، نصب دستگاه‌های تصفیه آب در روستا‌ها به‌منظور تأمین آب آشامیدنی را از وظایف خود می‌داند و همواره خواهد کوشید تا بهترین عملکرد را در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی داشته باشد.

به گفته نایب‌رئیس هیئت‌مدیره بانک تجارت این مدرسه با مشارکت کانون بسیج اساتید دانشگاه علوم دریایی چابهار در زمینی به مساحت یک هزار مترمربع با ۳۱۱ مترمربع زیربنا احداث شده است و با ظرفیت ۶ کلاسه در مقاطع ابتدایی، متوسطه و کلاس‌های دانشگاه بهار اندیشه دشتیاری وابسته به دانشگاه علوم دریایی چابهار نیز در این فضای آموزشی دایر خواهند شد.

ترک تبریزی گفت: امیدواریم این فضا بتواند زمینه‌ای برای رشد و بالندگی فرزندان این منطقه و به تعبیری نسل آینده دشتیاری برای ایران عزیزمان مردان جهادی و میدانی را همچون سردار سلیمانی تربیت کند.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha