خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14737
۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۷

نمایشگاه گردشگری روستایی و عشایری بخش پیرسهراب چابهار افتتاح شد

نمایشگاه گردشگری روستایی و عشایری بخش پیرسهراب چابهار افتتاح شد
نمایشگاه گردشگری روستایی و عشایری بخش پیرسهراب چابهار با حضور رحمدل بامری معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان، معاون توسعه و برنامه‌ریزی فرمانداری چابهار، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار افتتاح شد.

به گزارش اس.بی پرس، نظیر راهبر دبیر اجرایی نمایشگاه گردشگری روستایی و عشایری بخش پیرسهراب چابهار گفت: در نمایشگاه گردشگری روستایی و عشایری بخش پیرسهراب ۲۰ غرفه راه‌اندازی شده و محصولات متنوعی از صنایع‌دستی و میوه‌های گرمسیری را به بازدیدکنندگان عرضه می‌کنند.

نظیر راهبر می‌گوید: در این نمایشگاه پنج غرفه به عرضه محصولات گرمسیری روستای عورکی دادمحمدبازار پیرسهراب اختصاص داده شده و میوه‌هایی همچون چیکو، گواوا، پاپایا، موز، کُنار، انبه و هندوانه چهارفصل و سایر محصولات به بازدیدکنندگان و گردشگران ارائه می‌شود.

دهیار روستای عورکی دادمحمدبازار ضمن قدردانی از حمایت‌های سازمان منطقه آزاد چابهار در برگزاری این رویداد گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بخش پیرسهراب خصوصاً جاذبه‌های روستای عورکی است و اکنون در نخستین روز نمایشگاه شاهد حضور گردشگرانی از استان‌های کرمان، تهران، اصفهان، شیراز و خراسان و اهواز و شمال کشور بودیم.

او گفت: این نمایشگاه، آغاز کار ما برای معرفی جاذبه‌های منطقه است و از همه مهم‌تر در روستای عورکی ظرفیت‌های بومگردی جذابی برای اقامت گردشگران مهیا کرده‌ایم تا سفر خاطره‌انگیزی از شهرستان چابهار داشته باشند.

نمایشگاه گردشگری روستایی و عشایری بخش پیرسهراب تا پایان روز ۲۲ بهمن‌ماه دایر است.

روستای عورکی در فاصله ۶۰ کیلومتری مرکز چابهار واقع شده است.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha