خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14740
۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۱۱:۱۱

راهپیمایی ۲۲ بهمن در سیستان و بلوچستان خودرویی برگزار می‌شود

راهپیمایی ۲۲ بهمن در سیستان و بلوچستان خودرویی برگزار می‌شود
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در زاهدان و سایر شهرهای این استان با توجه به شیوع ویروس کرونا به‌صورت حرکت خودرویی خانوادگی و رژه موتوری خواهد بود.

به گزارش اس.بی پرس، عباس صفدری اظهار داشت: با توجه به شرایط بهداشتی حاکم بر جامعه برای حفظ سلامتی مردم عزیز و همیشه در صحنه و به‌منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور و سیستان و بلوچستان برنامه‌ریزی گرامیداشت راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن به‌صورت خودروی خانوادگی خواهد بود که تجربه موفق این نوع برگزاری را سال گذشته نیز داشتیم.

وی خاطرنشان کرد: در چهل و سومین سالگرد پیروزی غرورآفرین و شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ملت شجاع و رشید ایران اسلامی به‌ویژه مردم سیستان و بلوچستان حضور خواهند داشت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: به جهت حساسیتی که برای دوام و بقا و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی همیشه وجود داشته و دشمنان ما تحت هر شرایطی به دنبال تخریب نظام بوده و هستند و اقداماتی انجام می‌دهند که موجبات یاس و نامیدی مردم را فراهم می‌آورند مردم این استان هوشیارانه با حضور حداکثری در راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن نشان خواهند داد بر سر ارزش‌ها و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

وی گفت: مردم متدین، همیشه در صحنه و شهیدپرور سیستان و بلوچستان با تمام وجود در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال اعلام خواهند کرد که برخلاف تمام تهدیدها، توطئه‌ها و فشارهای بیگانگان هرگز از انقلاب، نظام و ولایت فاصله نگرفته و نمی‌گیرند.

صفدری ادامه داد: در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان هماهنگی‌های لازم از سوی ستادهای دهه فجر انجام شده و در شهر زاهدان ورود مردم از منطقه زیباشهر به محدوده راهپیمایی و حرکت خودرویی خواهد بود.

وی افزود: تقاضایی که از مردم عزیز داریم این است که با همان ذائقه‌های هنری خودروهای خود را تزیین کنند و اگر نیازمندی‌های داشتند در میدان سربازان گمنام زیباشهر در اختیارشان خواهیم گذاشت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: جایگاه اصلی مراسم گرامیداشت یوم‌الله ۲۲ بهمن در تقاطع خیابان آزادی و خیابان امام خمینی (ره) بوده و سخنران مراسم حجت‌الاسلام علیرضا ادیانی نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور است.

وی گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نه‌تنها موجب تقویت، همبستگی و استحکام هرچه بیشتر ملت می‌شود بلکه دشمنان را مأیوس و ناامید خواهد کرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha