خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14762
۱۴۰۰/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۲

میثاق پایدار مردم انقلابی زهک با آرمان های انقلاب اسلامی (تصاویر + ویدئو)

میثاق پایدار مردم انقلابی زهک با آرمان های انقلاب اسلامی (تصاویر + ویدئو)
مردم بازهم آمدند با همان اراده‌ی قوی و همان تصویر بیاد ماندی، تصویری که از ابتدا نشان دهنده صلابت و شکوه ایران بود و هرسال این تصویر شکوهمندتر و پرصلابت‌تر شد، به‌طوری‌که دیگر هیچ کس جرات نمی کند به این تصویر نگاه شوم کند. آری بازهم آمدند.

اس.بی پرس - زهرا ابراهیمی کوهی: به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن‌ماه و چهل و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مراسم رژه خودرویی با حضور خانواده‌ها و مسئولین زهک از میدان قدس آغاز و تا مصلی الغدیر ادامه داشت وبا حضور خود برگ زرین دیگری را بر صفحه افتخارات کتاب انقلاب حک کردند.

 مردم زهک مثل همیشه در همه این ٤٣ سال با حضور در راهپیمایی٢٢ بهمن ثابت کردند که پای انقلاب ایستاده اند. با وجود همه سختی‌ها و مشکلاتی که در این ٤٣ سال وجود داشت ازجمله مشکلات اقتصادی که در این سال‌ها بوده و سفره مردم را هر روز کوچکترکرده اما مردم عاشق شهرستان زهک بر آن عهدی که روز اول با امام راحل بستند ایستاده‌اند؛ و برای دفاع از آرمان‌های انقلاب و ایثار شهدا در راهپیمایی ٢٢ بهمن امسال به هر شکل و ترتیبی شرکت کردند؛ و با حضور خود نشان دادند که مشکلات اقتصادی، خشکسالی، کم‌کاری‌های مسئولین و... نمی‌تواند هیچ تاثیری در اراده و علاقه‌ی قلبی آن‌ها نسبت به خاک، شهدا، ولایت فقیه و... داشته باشد و همچنان با تمام وجودشان حامی و پشتیبان ولایت وانقلاب هستند و خواهند بود.

فرماندار زهک در این مراسم با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن تجلی اداره ملت انقلابی ایران است، گفت: وجود این اراده مؤلفه‌ای مهم برای ایستادگی در برابر دشمنان است.

مهندس اربابی با گرامیداشت این روز، یکی از برکات انقلاب را حضور در صحنه مردم، مشارکت و بینش بالای سیاسی آنان عنوان و اظهار کرد: این ملت، از ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ تا امروز، هر ساله با آرمان‌های انقلاب، امام راحل، رهبری گرانقدر و شهیدان والامقام میثاق می‌بندند.

فرماندار زهک اراده ملت انقلابی ایران را مؤلفه‌ای مهم در ایستادگی مقتدرانه در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان و پیروزی مقابل آن‌ها است.

اربابی با یادآوری اینکه پیروز میدان، همیشه مردم هستند که در شرایط مختلف همیشه در صحنه حضوری مؤثر دارند، گفت: ملت با فریادی رسا، به ولایت لبیک می‌گویند و به آرمان‌های انقلاب، راه امام، مکتب رهبری و شهدا پایبندند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


download

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha