خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14798
۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۸
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان:

۱۱ ایستگاه تصفیه آب در خانه‌های هلال زهک راه‌اندازی شد

۱۱ ایستگاه تصفیه آب در خانه‌های هلال زهک راه‌اندازی شد
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان گفت: ۱۱ ایستگاه تصفیه آب با اعتبار افزون بر ۱۶ میلیارد ریال گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر خانه‌های هلال شهرستان زهک افتتاح شد.

به گزارش اس.بی پرس، علیرضا میر بهاءالدین گفت: هدف از تشکیل و راه‌اندازی خانه‌های هلال برقراری ارتباط با مردم و شناسایی اقشار آسیب‌پذیر است، بر همین اساس ساختاری ایجاد شده تا بتوانیم با همت و تلاش بی‌وقفه در راستای رفع نیاز ساکنان مناطق کم برخوردار و آسیب‌پذیر قدم‌های مؤثری برداریم.

او می‌گوید: ما به دنبال تأمین کمی و کیفی آب آشامیدنی در روستاها هستیم و در همین راستا مناطقی که تنش آبی جدی دارند تلاش داریم به همت خیران دستگاه آب‌شیرین‌کن و تصفیه آب نصب کنیم.

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر سیستان و بلوچستان حضور مدیران به‌عنوان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر در خانه‌های هلال می‌تواند یاری‌رسان جمعیت در راستای تسکین آلام بشری و فعالیت‌های عام‌المنفعه جمعیت باشد که از اهداف این سازمان به شمار می‌آید.

او از اجرای کمپین «برای هم بمانیم» خبر داد و افزود: این کمپین با هدف آموزش و اطلاع‌رسانی به عموم مردم جهت افزایش واکسیناسیون عمومی و همچنین رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جهت پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در رده‌های سنی مختلف استان در حال برگزاری است.

 

 انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما