خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14802
۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۳
شیراوژن خبر داد:

برگزاری آزمون دکتری در هاله‌ای از ابهام

برگزاری آزمون دکتری در هاله‌ای از ابهام
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: وضعیت برگزاری آزمون دکتری همچنان مشخص نشده است و با هماهنگی دستگاه‌های برگزارکننده تاریخ آزمون دکتری تعیین خواهد شد.

به گزارش اس.بی پرس، عباس شیراوژن سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در گفتگو با برنامه «فرامتن» شبکه افق گفت: در ستاد ملی کرونا مصوب شد که کلیه مهد‌های کودک در شهر‌های قرمز به مدت یک هفته تعطیل شود.

وی افزود: با توجه به این محدودیت‌ها و تعطیلی مهد‌های کودک، قرار شد تا دستگاه‌های اجرایی زمینه استفاده از دورکاری را برای مادران دارای فرزند زیر ۶ سال به مدت یک هفته فراهم کنند.

شیراوژن تصریح کرد: مدت‌زمان مرخصی افراد مبتلا به سویه امیکرون هم ۵ روز تعیین شده که با گواهی رسمی پزشک یا ارائه تست مثبت PCR قابل‌استفاده می‌باشد.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اضافه کرد: واحد‌های صنفی نیز باید در سامانه مدیریت هوشمند کد QR را دریافت و نصب کنند و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، خدمات ارائه دهند. در صورت عدم رعایت از طرف هر یک از واحد‌های صنفی، وزارت بهداشت مکلف شضده تا واحد متخلف را پلمپ کند.

وی در پایان با بیان اینکه وضعیت برگزاری آزمون دکتری همچنان مشخص نشده است، خاطرنشان کرد: در این راستا باید دستگاه‌های مجری و برگزارکننده آزمون، اطلاعات کامل و کافی را منتقل کنند تا بتوانیم درباره آن تصمیم‌گیری‌های لازم صورت بگیرد.

 

 انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha