خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14827
۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۱
مدیرکل راه و شهرسازی استان خبر داد؛

ثبت‌نام افزون بر ۸۲ هزار متقاضی در طرح ملی مسکن سیستان و بلوچستان

ثبت‌نام افزون بر ۸۲ هزار متقاضی در طرح ملی مسکن سیستان و بلوچستان
مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از ثبت‌نام ۸۲ هزار و ۱۰۰ متقاضی این استان در طرح نهضت ملی مسکن از ۲۸ مهرماه تاکنون خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، عطاء اله اکبری افزود: بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی تا ۲۹ اسفندماه سال جاری امکان ثبت‌نام مجردین مرد ۲۳ تا ۴۴ سال و سایر واجدین شرایط در تمامی شهرهای استان به‌جز زاهدان از طریق سامانه نهضت ملی مسکن به آدرس اینترنتی (saman.mrud.ir) وجود دارد.

وی در خصوص مکان‌یابی صورت گرفته جهت احداث ساختمان‌های طرح نهضت ملی مسکن، گفت: تمامی زمین‌های در نظر گرفته شده از لحاظ انطباق با طرح جامع و طرح تفصیلی شهر، بررسی و کنترل می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: ازآنجایی‌که طرح نهضت ملی مسکن خانه‌دار شدن دهک‌های پایین جامعه، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی استان را به همراه دارد این اداره کل با اتخاذ تدابیری همچون تأمین زمین، تصویب طرح‌های تفصیلی اراضی موردنیاز اجرای طرح و همچنین انتخاب پیمانکاران خوش‌نام سعی دارد این طرح را به بهترین نحو در استان اجرایی نماید.

گفتنی است طرح نهضت ملی مسکن یکی از سیاست‌های کلان دولت در حوزه مسکن است که ساخت چهار میلیون واحد مسکونی در چهار سال دولت سیزدهم را نوید می‌دهد.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha