خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14838
۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۲۰:۱۶
فرمانده انتظامی استان خبر داد:

دستگیری عامل فروش و تبلیغ موادمخدر در چابهار

دستگیری عامل فروش و تبلیغ موادمخدر در چابهار
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر و تلاش مأموران انتظامی شهرستان "چابهار" عامل فروش و تبلیغ مواد مخدر در این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: اخیراً در پی انتشار کلیپی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر اینکه فردی اقدام به فروش و تبلیغ موادمخدر دریکی محورهای فرعی شهرستان "چابهار" می‌نماید، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس استان قرار گرفت.

وی بابیان اینکه این اقدام مجرمانه توسط این فرد که با انتشار در فضای مجازی نگرانی و تشویش اذهان عمومی را به همراه داشت، افزود: برخلاف متواری و مخفی بودن متهم، با اشرافیت اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و تلاش مأموران انتظامی در شهرستان چابهار این مجرم در اقدامی ضربتی در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس انتظامی شهرستان چابهار منتقل می‌شود.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اعترافات صریح این متهم در بازجویی‌های به‌عمل‌آمده، تصریح کرد: کسانی که بخواهند با اقدام غیرقانونی و مجرمانه خود باعث ایجاد اخلال در نظم و امنیت عمومی شوند و یا با انجام رفتارهای هنجارشکن موجبات نگرانی مردم را فراهم کنند به‌شدت با اقدام قانونی و سخت پلیس روبرو خواهند شد.

سردارطاهری تصریح‌کرد: مجرمان بدانند که پلیس به‌صورت شبانه‌روز و با اشرافیت کامل تحرکات و فعالیت‌های آنها را رصد و اجازه جولان و یا هرگونه اقدام غیرقانونی به هنجارشکنان را نخواهد داد.

 

 انتهای پیام/
 

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha