خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14845
۱۴۰۰/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۸
معاون استاندار سیستان و بلوچستان:

شرایط کرونایی سفر راهیان نور را مشخص خواهد کرد

شرایط کرونایی سفر راهیان نور را مشخص خواهد کرد
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: راهیان نور به‌عنوان یک دانشگاه انسان‌ساز و یک کار ماندگار عملی محسوب می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، رحمدل بامری در نشست راهیان نور با گرامیداشت سالروز ولادت باسعادت امام علی (ع) افزود: چنانچه در شرایط مناسب کرونایی قرار گیریم اعزام دانشجویان و دانش آموزان این استان در قالب کاروان راهیان نور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهد شد.

بامری بیان کرد: تصمیمات ستاد راهبردی و سند مصوب برای راهیان نور به‌عنوان نخستین نشست راهبردی با این موضوع اتخاذ شد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان عزیز میراثی را برای ما به ارمغان آوردند که باید روح و فکرمان از این میراث گران‌بها تغذیه کند.

وی ادامه داد: جامعه ما باید از فضایل معنوی راهیان نور نهایت استفاده را ببرد و اهداف شهدا و امام شهدا را از این مسیر به نسل‌های آینده انتقال دهیم که یکی از این راه‌ها برگزاری سفر معنوی راهیان نور است.

بامری بیان کرد: مردم، بسیجیان، کارمندان، روحانیون و دانشجویان از فرصت سفر راهیان نور استفاده کنند زیرا این فرصتی است که باید همه آن را قدر نهاده و جان و دل و فکرمان را جلا دهیم.

وی ادامه داد: اقشار مختلف جامعه باید با فضایل معنوی سفر راهیان نور آشنا شده و بدانند که شهدا از جان خود به خاطر این خاک گذشتند.

 

 انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha