خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14853
۱۴۰۰/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۰
رئیس اداره صمت ایرانشهر:

کارآفرین ایرانشهری زمینه اشتغال ۷۰ نفر را فراهم کرد

کارآفرین ایرانشهری زمینه اشتغال ۷۰ نفر را فراهم کرد
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کارآفرین ایرانشهری با راه‌اندازی کارخانه قند توانسته زمینه اشتغال بیش از ٧٠ نفر را به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم در این شهرستان فراهم کند.

به گزارش اس.بی پرس، مهرداد طاهری اظهار داشت: این جوان ٣٧ ساله با سرمایه بیش از ٢٠ میلیارد ریال این کارخانه را راه‌اندازی کرده بطوریکه نقش مهمی در رونق تولید و ایجاد اشتغال برای جوانان منطقه دارد.

وی بیان کرد: در راستای حمایت از واحدهای تولیدی از سوی بنیاد برکت ٨٠ میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه این واحد در نظر گرفته شده به‌طوری‌که شاهد سه برابری تولید و اشتغال آن خواهیم بود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر گفت: هم‌اینک این واحد تولیدی روزانه بیش از هفت تن قند تولید می‌کند که با توسعه این کارگاه، تولید آن به ٢۵ تن در روز و اشتغال آن به حدود ٢٠٠ نفر می‌رسد.

وی افزود: دولت از بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در منطقه حمایت می‌کند.

این کارآفرین ایرانشهری نیز اظهار داشت: خوشحالم که با این سرمایه‌گذاری توانسته‌ام به منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه ایجاد اشتغال و کارآفرینی لبیک گویم و نقشی در تولید و اشتغال کشورم داشته باشم.

محمد نارویی بیان کرد: اگر سرمایه‌داران ایرانشهری با راه‌اندازی واحدهای تولیدی در بخش‌های مختلف با توجه به ظرفیت شهرستان سرمایه‌گذاری کنند ما شاهد رونق اقتصادی و اشتغال در این منطقه خواهیم بود.

 

 انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha