خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 14861
۱۴۰۰/۱۱/۲۷ - ۱۲:۵۴

بازداشت سه فرزندی که با همکاری یکدیگر پدرشان را ربوده بودند

بازداشت سه فرزندی که با همکاری یکدیگر پدرشان را ربوده بودند
معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از بازداشت سه فرزند خبر داد که با همکاری یکدیگر پدرشان را ربوده بودند.

به گزارش اس.بی پرس، ساعت ۱۵:۳۰ بعدازظهر ۲۲ دی امسال، مرد میان‌سالی با حضور در دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، از فرزندانش به اتهام آدم‌ربایی شکایت کرد.

وی در شکایتش گفت: با فرزندانم اختلاف داشتم و سه روز قبل، در راه رفتن به خانه در خیابان نبرد شمالی، سه فرزندم راه را بر من سد کرده و معترض شدند که چرا از آن‌ها شکایت کرده‌ام و باید با مراجعه به دادسرا از شکایتم صرف‌نظر کنم.

شاکی ادامه داد: بعد از آن، پسرهایم با ضرب و شتم، مرا داخل خودرو کرده و به منزلشان بردند، در آنجا مرا تهدید کردند که اگر برگه‌های املاک را امضا نکنم مرا را داخل گونی کرده و دفن می‌کنند.

با اعلام این خبر، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و به بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه پرداختند. تصاویر ربوده شدن مرد میان‌سال به دست آمد و اظهارات او تأیید شد.

بدین ترتیب سه پسر مرد میان‌سال بازداشت شده و به جرم خود اعتراف و عنوان کردند: به خاطر اختلافات قبلی که با پدرمان درباره واگذاری املاک خود به ما داشتیم، او از ما شکایت کرد. ما تصمیم گرفتیم او را بترسانیم تا از شکایتش صرف‌نظر کند و سند املاک او را به دست آوریم به همین دلیل چنین سناریوی طراحی کردیم.

سرهنگ کارآگاه نثاری؛ معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران با اعلام این خبر گفت: متهمان به جرم خود اعتراف کرده و هر سه با صدور قرار قانونی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار دارند.

 

 انتهای پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما

capcha